Фото: Jakob Owens / Unsplash

Скільки підписників повинна мати людина, щоб її вважали знаменитістю

У Великій Британії встановили чітку цифру кількості фоловерів завдяки постам про рекламу.

30 тисяч підписників - і ти зірка.

Управління рекламних стандартів Великобританії визначило, що така кількість користувачів повинна підписатися на людину в Instagram, щоб та поповнила ряди селебрітіс.

Buro 24/7 зазначає, що ця цифра з'явилася не просто так. Все почалося з того, що в лютому британська мама-блогер Сара Уіллокс Нотт прорекламувала в своєму Інстаграмі @thismamalife снодійне. У неї на той момент було близько 32 тисяч підписників, але матуся не вважала себе зіркою, тому не стала дотримуватися вимог для постів рекламного характеру (виявляється, для селебрітіс вони є 😮).

Але Управління рекламних стандартів порахувало інакше - і видалило пост через порушення закону про рекламу. Також фармацевтичній компанії, чию продукцію прорекламувала Сара, заборонили використовувати інфлюенсеров для одобрення будь-яких препаратів.

Щоб подібних ситуацій не повторювалося, у Великобританії ухвалили рішення вважати всіх людей, у яких більше 30 тисяч підписників, зірками. І тоді для них діють інші закони для розміщення рекламних постів.

Тепер усім, хто жартами назбирав таку суму фоловерів, можна офіційно називати себе зірками. А не так, як раніше - намагаючись переконати в цьому інших 🤣.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту