Складено рейтинг найжахливіших туристів світу

Photo by Tim Gouw from Pexels
Найбільш недоброзичливими мандрівниками визнали китайців і новозеландців.

Німецький туроператор Weg.de провів опитування жителів ЄС, щоб з'ясувати – мандрівники з якої країни поводяться найнестерпныше під час відпочинку. Для цього опитали 10 тисяч людей з Великої Британії, Франції, Італії, Іспанії та, власне, Німеччини. 

Почнемо з приємного: найдружелюбнішими та найпривітнішими визнали іспанських та італійських туристів. Про перших схвально відгукнулися 32% опитаних, про других – 34%. На третьому місці за вмінням бути чемними за кордоном опинилися американці, яких підтримали 16% опитуваних.

А тепер неприємна статистика: найбільше скарг надійшло на туристів з Нової Зеландії, Китаю, Росії та Німеччини. Їх звинувачують у нерозумінні культури та мови країн, до яких вони приїжджають, а також невмінні вибачитися у разі, якщо виникло культурне непорозуміння.

Українців в опитуванні не згадували – певно, жителі ЄС надто рідко зустрічаються з нашими туристами. 

Цікаво, чи вважаєте ви, що українці вміють пристойно поводитися за кордоном?

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ігор Шаврак
Українців як і раніше приписують до категорії росіян, плюс українці ще самі з мусором в голові російського походження, наприклад на Україні-ну, скільки рублів, звісно таких не багато, але саме це видає неосвіченого українця.Друга ситуація, що українців в Європі більше ніж росіян, як на постійному місці проживання так і в туризмі приблизно рівна кількість, і більшість наших співгромадян не тільки в голові рублями розплачуються і на Україну їдуть, а ще мати гнуть, палять і випивають та порушують закони, також через невміння підлаштовуватися та бути чемними, найбільш огидно це постійні драки, українців з українцями і з громадянами інших країн, коли умієш жити, то непотрібно махати кулаками зазвичай, тому повірте, українці одні з найнебезпечніших туристів і нас нажаль мало хто позитивно сприймає.
14 лют 2020 р., 23:37
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту