Скотч для капловухих, подовжувач члена та інші божевільні beauty-товари, які нам впарюють

Разом з пластичним хірургом ми вивчили найоригінальніші та незвичайні товари "для краси", які перед Новим роком активно рекламують на глобальних інтернет-ресурсах. Що з них допоможе, а що зашкодить?

За часів масового божевілля на власну зовнішність гріх не поекспериментувати. Хтось, стрімголов, біжить записуватися на ін'єкції, хтось запасається дорогою косметикою. А хтось, сповнений оптимізмом, сміливістю і бажанням заощадити, борознить простори інтернету в пошуку дуже доступних засобів для самовдосконалення.

То чи абсурдні всі ці товари, якими ми їх бачимо на перший погляд? Ми попросили розібратися Сергія Крисько, пластичного хірурга з 23-річним стажем роботи.

Скотч для вух – від капловухості малих

Що сучасний світ пропонує батькам новонароджених крім тисячі прогресивних девайсів для догляду та годування? В житті не відгадаєте: силіконову стрічку для корекції вушних раковин!

Щоб запобігти капловухості вашого чада, виробники розробили подобу скотча, який, згідно з інструкцією, слід ліпити на крихітні вушка щодня. При цьому обіцяють, що матеріал чудо-засобу - органічний і безпечний. А ще, до того ж, недорогий: 233 гривні за стрічку, якої вам вистачить хіба що на перший рік життя немовляти.

Як то кажуть, готуй сани навесні, а вуха - з дитинства!

Ціна силіконової стрічки для вух - від 230-250 грн.
У малюків вушні раковини часто є відстовбурчені. Але це зовсім не означає, що в майбутньому вони такими і залишаться. Хрящики в дитинстві дуже м'які, вони змінюють свою структуру і стають пружнішими в процесі росту. Відкопиленою необхідно переглядати у віці 6-ти років - перед тим, як дитина йде в школу. Це перший період, коли можна вдаватися до пластики вушних раковин. Також отопластика можлива в підлітковому періоді, коли переживання з приводу власної зовнішності виходять на перший план. Ну й, звісно, вже в дорослому віці, коли сформована особистість вирішила вдосконалити себе. Силіконові пластинки - інертні за своїми властивостями до навколишніх тканин. Не бачу необхідності декілька років поспіль від самого народження клеїти дитині ці пластинки. Це лише вгонить її в комплекс. Краще нехай росте, радіє світу, а якщо у нього все-таки буде відкопилені вуха, то ми, лікарі, прийдемо на допомогу.
Пластичний хірург Сергій Крисько

Вакуумний подовжувач чоловічої гідності

Не обділили асортиментом і страждальців, які невпинно рефлексують з приводу розміру свого "хазяйства".

Король замовлень - вакуумний насос, що допомагає витягнути член до бажаного розміру. Цікавий факт: цим предметом тільки на одному сайті ощасливилися вже 2492 людини з різних куточків світу, в тому числі й декілька українців.

Деякі навіть залишили відгуки (а на цьому сайті можливі тільки коментарі реальних людей), де відзначали "очевидні поліпшення". Але, на жаль, майже всі вони в результаті розчаровувалися: через декілька хвилин збільшена "вежа" здувається на очах, не лишаючи жодних шансів на те, щоб залишатися принаймні Пізанською. Або, на крайняк, водонапірною.

Ціна вакуумного насоса для члена - від 95 грн.
Подібне пристосування дає дуже короткостроковий ефект. Він настає за рахунок припливу крові до печеристих тіл члена. Після процедури вони перенаповнюються, настає ерекція - і член набуває більшого розміру. Але така процедура ніколи не принесе постійного бажаного результату. Якщо член справді дуже маленький і це реальна проблема, а не банальна жадоба тюнінгу, то ці "іграшки" не тільки розчарують в ефекті, а й вкотре завдадуть людині моральну травму. Якщо ж це якась "тюнінг-програма", то тут, як то кажуть, усі засоби хороші. У людини може включатися плацебо, після якого він відчуває себе героєм і мачо. Тоді - користуйтеся!
Пластичний хірург Сергій Крисько

Банки – для "попи, як у Кім"

Ще один б'юті-лайфхак, який обіцяє додати обсягу в потрібних місцях. У цьому випадку тим, хто незадоволений розміром грудей або сідниць.

Вакуумні банки, які виробники називають "терапевтичним пристроєм", можна встановлювати як на молочні залози, так і на сідниці - залежно від того, що саме ви жадаєте збільшити. Правда, перед цим варто знайти того, хто допоможе вам "накачати" частини тіла спеціальним шлангом.

Як світло в кінці тунелю бачимо сумнівний відгук: "Виглядає небезпечно". І на ділі, якщо прислухатися до нашого експерта, це справді так.

Ціна вакуумних банок для грудей і попи - близько 300 грн.
Ця методика теж ґрунтується на попередньому ефекті - приплив крові за рахунок вакууму. Ефект зникне через декілька хвилин. Цей процес не можна прирівняти до пластики молочних залоз, протезування сідниць або ліпофілінг (процедурі, коли замість імплантів пацієнтові закачується власний жир. - Авт.). Для хорошого результату необхідно в середньому введення 250-300 мл якогось об'єму - жиру або імпланта. У разі вакууму такого обсягу крові не набереться, та й ефект, повторюся, дуже короткостроковий. Кардинальна зміна обсягу та форми сідниць або грудей можливо тільки за рахунок протезування. Важливий момент: якщо в грудях є якісь новоутворення (навіть доброякісні), то великий приплив крові сприятиме їхньому розвитку. Я вже не кажу про злоякісні новоутворення. Ці девайси можна назвати безпечними.
Пластичний хірург Сергій Крисько

Олія – для зменшення носа

Бульбашка ефірної олії обіцяє зробити з вашого носа-"картоплі" вузький і акуратний профіль без будь-якого хірургічного втручання. Звучить заманливо, насамперед, якщо врахувати те, що 236 грн в порівнянні з цінами на ринопластику – справжня та безкровна дрібниця.

Склад виробник вирішив не перекладати з китайської і залишити в таємниці, обмежившись характеристикою "складна ефірна олія". Тим часом уже 490 чоловік по всьому світу активно втирають чарівну олійку в носи в бажанні отримати голлівудський точений профіль.

У коментарях деякі відзначають, що для видимого ефекту варто не переривати "носовтирання".

Ціна "чудо"-олії - 240 грн.
Радикально змінити форму носа можливо тільки за допомогою пластичної хірургії, коректуючи кісткову й хрящову тканини, висікаючи горбочки та моделюючи спинку носа. Щодо цієї "сироватки", то можливий тільки косметичний ефект. Але і це не факт.
Пластичний хірург Сергій Крисько

Маска для видалення другого підборіддя

Хочете уникнути походу до пластичного хірурга заради страшенно дорогої підтяжки нижньої третини обличчя? Тоді вам пропонують носити "обличчя, притягнуте за вуха" - маска-підтяжка, яка кріпиться за вуха і бореться із зайвими жирами на підборідді.

От тільки склад виробники вважають за краще не розголошувати. Мабуть, секретна формула. 😉

Ціна маски-підтяжки - близько 200 грн.
Цей засіб може працювати на рівні косметичних масок. А косметологія - інструмент, який використовується тоді, коли без пластики ще можна обійтися, і деякі засоби (звісно, все залежить від складу) можуть позитивно впливати на зовнішній вигляд вашого обличчя. Не варто одразу бігти лягати під ніж. Підтяжка обличчя допустима, якщо ви бачите, що фізіологічні процеси зайшли доволі глибоко: зморшки вже незворотні та глибокі, проти них вже безсилі філери, а шкіра провисає. Усе, що я перерахував - свідчення, якими керується пластичний хірург перед тим, як призначити операцію. Це правильний і чесний підхід. Якщо у жінки не все так погано, вона може підтримувати своє обличчя косметологією - маски, мезотерапія.
Пластичний хірург Сергій Крисько
Катя Бахаджаті
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту