Слідом за Вакарчуком і Поляковою в Раду попросився кулінар Клопотенко з партією "Свідки шаурми"

Аналізуючи останні події в політичному житті України, "Йод" спрогнозував, появи яких партій нам ще чекати найближчим часом.

Нині в політику кинулися всі, кому не лінки. Співак Святослав Вакарчук створив партію "Голос", з якою він збирається пройти до Верховної ради. Співачка Оля Полякова оголосила про створення жіночої політичної партії, у якій поки що навіть немає назви (абревіатура ЖПП або ЖПУ, як ви розумієте, може спокусити тільки обраних). І ось чергова новина, точніше партія.

Відомий своїми рецептами кулінар і блогер Євген Клопотенко на своїй сторінці в Facebook анонсував створення власної партії - "Свідки шаурми":

"Я пропоную створити партію "Свідки шаурми", бо бачить (та чує своїм носом) Бог, не тільки Київ пахне шаурмою. Так пахне кожний вокзал в Україні… "Свідки шаурми" - партія, на яку ми заслуговуємо".

Ми цілком і повністю підтримуємо цю ініціативу і сподіваємося, що до Верховної ради на позачергових виборах пройдуть ще не створені, але такі необхідні там партії "Новорічне олів'є", "Малосольні огірочки" і, звісно, "Три по сто в один посуд".

І тоді в Раді можна буде ухвалювати не тільки закони, а й добряче закусити їх, заспівати пісню "Голосом" Вакарчука та приємно поспілкуватися із жінками, яких забезпечить Оля Полякова.

Матерiали по темi
Фото дня: Зеленський сфотографувався із шаурмою і назвав її порятунком від "бронзування" (фото)
Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту