Равлик зламав японську швидкісну залізницю

Фото: Unsplash by Colter Olmstead
Експерти нарешті знайшли винного у крупній аварії, що завдала збитків на тисячі доларів.

Японія славиться своєю масштабною мережею ефективних високошвидкісних поїздів, які з'єднують населенні пункти по всій країні та щодня перевозять тисячі пасажирів. Працюють вони злагоджено та чітко. Але не все буває так гладко. Аварії – штука непередбачувана, передусім, якщо причина катастрофи дивує геть усіх.

Один з наймасштабніших інцидентів стався на острові Кюсю вранці 30 травня, а це був час пік. 26 поїздів скасували, інші або змінювали маршрути, або вимушено затримувались у дорозі. Залізнична компанія JR Kyushu, що експлуатує шляхи, отримала сотні скарг та збитки на тисячі доларів. Однак причину цього тривалий час встановити не вдавалося.

Однак згодом, під час контрольної перевірки електрообладнання мережі, інженери компанії все ж знайшли причину збою в роботі, повідомляє CNN. Лиха накоїв… равлик завдовжки близько 3 см. Тваринку на дротах електроживлення знайшли мертвою. Представники компанії кажуть, що равлик згорів після того, як торкнувся електричного кабелю. А це і призвело короткого замикання та знеструмлення і, як наслідок, - до хаосу на залізниці.

Фото: Pexels

Представник JR Kyushu повідомив, що слимак потрапив на електропровід через щілину в коробці живлення. Компанія вже пообіцяла перекрити на залізниці всі слимачі входи та виходи. Жоден слимак-шкідник більше не пройде!🙅🏼‍♀️⚡

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Alexandra Pikuza
(((
24 черв 2019 р., 16:13
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту