Словенія першою з європейських країн офіційно повідомила про закінчення епідемії COVID-19

Фото: David Mark/Pixabay
У країні заявили, що мають найкращу епідеміологічну ситуацію на континенті.

Уряд Словенії оголосив, що коронавірус у країні офіційно подоланий. Це сталося після того, як у країні протягом останніх двох тижнів фіксували менше семи нових випадків захворювання щодня. Таким чином, Словенія – перша з європейських країн, яка закінчила не лише карантин, а й епідемію, повідомляє Reuters.

У країні з населенням 2 млн осіб, що межує з Італією, Австрією, Угорщиною та Хорватією, усього було зареєстровано 1464 випадки коронавірусу (103 – летальні). Карантин розпочався 12 березня.

"Словенія приборкала епідемію протягом останніх двох місяців. Сьогодні Словенія має найкращу епідеміологічну картину в Європі", - заявив прем'єр-міністр Янез Янша.

Тепер люди, які прибувають до Словенії з інших країн Європейського Союзу, більше не повинні йти на обов'язковий семиденний карантин. Однак для тих, хто прибуває з-за меж ЄС, все одно буде встановлена обов'язкова двотижнева ізоляція. Іноземних громадян з симптомами ГРВІ до країни не пустять.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту