"Слуга народу" перемагає з результатом 44,4%: екзитпол ТСН (інфографіка)

Колаж: "Йод"
Оголошені результати опитування громадян, що було зроблене на замовлення каналу "1+1".

Услід за оголошенням даних Національного екзитполу, дані власного екзитполу оголосила ТСН. Опитування робилося дослідницькими компаніями KantAr TNS та INFO SAPIENS.

Згідно з ним, перше місце на парламентських виборах 2019 року займає пропрезидентська партія "Слуга народу", за яку проголосувало 44,4% українців. На другому місці - проросійська "Опозиційна платформа - За життя" із результатом у 12,5%. Третя сходинка у партії Петра Порошенка "Європейська солідарність" - 8,5%.

Четверта сходинка за партією "Батьківщина", лідеркою якої є Юлія Тимошенко - 7,7%. До Ради також проходить "Голос" Святослава Вакарчука - 6%.

До парламенту України не проходять "Сила і честь" (3,9%), "Опозиційний блок" (3%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,9%), "Партія Шарія" (2,8%), ВО "Свобода" (2,5%), "Українська стратегія Гройсмана" (2%). Вони не змогли подолати 5-відсотковий бар'єр.

Всеукраїнський екзитпол був проведений 21 липня на замовлення телеканалу "1+1". Загалом опитано близько 40 000 виборців.

Опитування виборців в багатомандатному виборчому окрузі проведено на 600 виборчих дільницях по всій України (крім спеціальних, закордонних дільниць та окупованих територій).

Метод: особисте інтерв’ю на виході з виборчих дільниць. Теоретична статистична похибка вибірки, стверджують автори, — не більше 0,7%, але з врахуванням дизайн-ефекту та досвіду попередніх екзит-полів, який враховує і систематичні похибки (як-от неохоплення спеціальних та закордонних дільниць), припускають, що похибка не перевищить 3%.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту