Смартфони нового покоління більше не потребують підзарядки

Photo by Frank Vessia on Unsplash
Революційна розробка стане масового доступна вже через два роки.

Інженери-матеріалознавці з Університету Квінсленда побили світовий рекорд з перетворення сонячної енергії в електрику за допомогою квантових точок - крихітних штучних кристалів. Ці наночастинки можна друкувати на гнучких листах і використовувати як прозору штучну шкіру для живлення мобільних телефонів і електромобілів, клеїти на вікна та інші поверхні, пише hightech.plus.

Тепер група інженерів під керівництвом професора Вана Ляньчжоу планує за два роки випустити на ринок готовий до комерційного застосування продукт, який дозволить забути про необхідність зарядки смартфонів - вони зможуть заряджатися самостійно через екран за будь-якого освітлення.

А протягом трьох-п'яти років на ринку повинні будуть з'явитися більш габаритні рішення - наприклад, для живлення електромобіля за рахунок його поверхонь, що уловлюють світло і перетворюють його в енергію.

Матерiали по темi
Названо поширену помилку при зарядці смартфона
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Юрий Тетер
Это хорошо или плохо?
22 лют 2020 р., 08:46
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту