Смерть Найсердитішого кота: зіграв головну роль у фільмі та приніс власниці понад 100 млн доларів (фото)

Сумна звістка про Ґрампі Кет – вона прожила 7 років та заснула назавжди в обіймах своєї "мами" Табати.

"У нас просто крається серце"

Найсердитіший кіт у світ (який насправді – кішка, тобто жіночої статі) або Ґрампі Кет був сенсацією Інтернету. 2 з половиною мільйони підписників в Інстаграмі, півтори мільйони читачів у Твіттері, 8 мільйонів шанувальників на Фейсбуці, безліч кумедних мемів та навіть власний фільм – це все про нього. Та, на жаль, зірка Інтернету погасла. Ґрампі Кет померла через інфекцію сечовивідних шляхів, яку не могли вилікувати. Сталось це вдома, на руках у її "мами" Табати. Повідомляє Unilad.

Родина, у якій жила кішка, на її сторінці у Твіттері, сповістила про сумну новину, підписавши публікацію "Деякі дні сумніші за інші…". Ось про що там йшлось:

"У нас просто крається серце, коли ми сповіщаємо про смерть нашої улюбленої Ґрампі Кет. Незважаючи на турботу провідних професіоналів і її дуже люблячої сім'ї, Ґрампі зіткнулася з ускладненнями від недавньої інфекції сечовивідних шляхів, які, на жаль, стали занадто важкими для неї. Вона померла тихо вдома в обіймах "мами" Табати. Сталось це вранці 14 травня. 

Окрім того, що вона наша дитина та повноправний член сім’ї, вона ще й Інтернет-друг для всіх. Вона змушує мільйони людей по всьому світу посміхатись, навіть у найтяжчі часи.

Її дух буде жити серед шанувальників завжди і всюди".

Титул "найвпливовішого кота світу" та мем року

Господарі від народження дали киці ім'я ї Тардар Соус (скорочено – Тард) через те, що шерсть котика була покрита темними цятками. Дочка Табати – Крістал припустила, що це схоже на соус тартар. Написали це ім’я з помилкою, але потім вирішили не змінювати.

Слава зустрілась на шляху тваринки у 2012 році, коли брат Табати, Брайан, розмістив фотографію кішки на Reddit.Тоді вона і отримала прізвисько Ґрампі Кет (Сердитий Кіт) через постійно "обурене" та незадоволене обличчя, яке насправді таке через неправильний прикус та вроджену карликовість.

Лише за перші 2 роки популярності Ґрампі Кет принесла своїй власниці близько 100 млн доларів. Кішечка прикрашала обкладинки журналів та газет, і навіть знялась у головній ролі у фільмі "Найгірше Різдво Сердитого Кота".

За життя Ґрампі Кет здобула купу відзнак:

  • у 2012 році стала "найвпливовішим котом світу";
  • отримала перший приз Золоте кошеня на другому щорічному кінофестивалі Internet Cat Video;
  • у 2013 році була нагороджена премією Webby Award у номінації "Мем року";
  • у 2014 році на Slammy Award була номінована як тварина року.
Фото: Instagram realgrumpycat

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту