Сміх-допит актора Дмитра Оскіна: "Найкумедніший секс у мене був на перших гастролях"

"Йод" дочекався, коли актор вийшов з образу олігарха Ройзмана ("Слуга народу"), і протестував його на почуття гумору. І знаєте, він цілком міг би дати "гумористичний батл" самому Коломойському, якого багато хто називає прототипом Ройзмана.

Як тільки не називають актора і шоумена Діму Оскіна: людина-"ходячий гумор", людина-"завжди чудовий настрій", людина-"анекдот"... У Дмитра справді все гаразд з гумором - у його професії конферансьє і шоумена без цього ніяк не можна. Він чесно не розуміє, як люди без гумору живуть, і на всяк випадок жартує за себе і за того хлопця, невтомно імпровізуючи на ходу, бо розуміє: сміх - це реально те, що робить наше життя кращим.

Ну, як таку веселу людину та актора не запросити до нашої смішної "кімнати для допитів"?

- Коли востаннє ви сміялися до сліз і чи є бажання повторити?

- Мені недавно розповіли анекдот. Людина ходить кладовищем читає написи на пагорках і на одному написано: "Лежав би ти - читав би я". Здавалося б, що такого? Але я сміявся як божевільний.?

У мене може дикунський захват викликати навіть якісь дитячі вірші. Я ось недавно сидів і дивився, як сумує мій собачка і згадав раптом вірш Бориса Заходера (мовою оригіналу):

"В лесочке за лесом построена дачка.

На дачке живет небольшая собачка.

Собачка довольна и лесом, и дачей, но есть огорчения в жизни собачьей..."

Ну, і далі перераховуються ці прикрощі. І все - настрій уже кльовий!?

А недавно згадав дещо з давнього (мовою оригіналу):

"Поэт в подъезде пил вино, пил бережно, один.

Но раздалося вновь оно: "Пройдемте, гражданин!"

І що? Я знову сміявся!?

- Скільки у середньому разів ви іржете? (Саме іржете, а не цивілізовано смієтеся).

- Усе залежить від тебе самого. Ти сам створюєш настрій. Я сьогодні розповідав одній людині, як збирався йти на курси пілотів, як я стрибав з парашутом, а він у мене закрутився – і як мені було моторошно. А потім я розійшовся і почав розповідати, як я сів у літак, а той почав кудкудакати. Загалом, молов усяку нісенітницю, а чувак у все це вірив і жваво цікавився, як саме кудкудаче літак. І вірив він доти, доки хтось не сказав: "Ви що не бачите - він же вам локшину вішає!" А мені було так кльово від усієї цієї ситуації.

- Навіщо люди сміються?

- Воно, звісно, так, бо... ну шо ж!? Тому й сміються.

- Коли ви востаннє стикалися з відсутністю почуття гумору в людини та до чого (до кого) це призвело?

- Коли таке було, не пам'ятаю. Але мене такі ситуації обеззброюють і роблять абсолютно безпорадним. Я опускаюся до рівня тупості цього співрозмовника та сам стаю якимось маленьким, плюгавеньким... Адже сказати людині, що вона тупа - незручно, і ти стоїш, ненавидиш себе за те, що правди сказати не можеш.

- Як має сміятися представниця протилежної статі, щоб вам сподобатися? Чий сміх, регіт, іржання вам подобається?

- Мені представниці прекрасної статі подобаються, навіть коли вони не сміються. Бо "представниці прекрасного полку" - це вже само по собі чудово. Але, якщо вона би трубно зареготала, як Фрося Бурлакова (з фільму "Приходьте завтра". - Ред.), я би подумав, що вона трішки прибацана.

А якби вона дрібненько-гидливенько гигикала в долоньку, я б теж у ній засумнівався. Та коли жінка сміється щиро - і промінчики у неї від очей розходяться, я завжди через це в захваті. Мало того, що гарна, так ще й сміється кльово! Причому таку жінку зовсім не обов'язково... ну це... те, про що ви подумали. Адже з такою жінкою може випадково статися секс. Імовірність - 50%. Це коли я згоден, а вона навіть не підозрює.

- А що стосовно вислову "сміх і секс – не сумісні"?

- Сміх - це перша ознака того, що ви з вашим об'єктом прихильні одне до одного, що ви одне одному довіряєте, бо навряд чи ви будете сміятися з абсолютно незнайомою чи несимпатичною вам людиною. А якщо від твоїх жартів регоче представниця протилежної статі, то шанси точно є.

- А у вас був смішний секс?

- Був! Це було дуже давно - на моїх чи не перших гастролях, і сюжет вийшов практично класичний.

Я тоді був юний і неодружений. Ми поїхали з гастролями в місто Чернь - малесенький райцентр десь під Тулою. У готелі я познайомився з дівчиною. У нас з нею практично все відбулося в її номері, але в пікову мить у двері постукав її чоловік, і вона мене виставила за вікно, яке виходило на козирок готелю. Там було по коліно снігу і... 24 градуси морозу.

І отак я в одних спортивних штанах з козирка зістрибнув, і перед очима приголомшеної публіки зайшов у готель з центрального входу в дрес-коді "босоніж". Привітався з усіма гордовито - й пірнув у свій номер. Колеги іржали наді мною потім усі гастролі.

- Чи можна спокусити почуттям гумору?

- Переконаний, що можна. Принаймні справити враження – точно!

- Українці – весела нація? Чи, може, є хтось веселіше за нас?

- Українці взагалі найкльовіша нація. Найвеселіша, найжиттєрадісніша, найздоровіша та найгарніша.

- Що у вашому житті гумор? Можливо, колись він урятував вас у стрьомній ситуації?

- Гумор – це все моє! Світу критично бракує хорошого сміху. А сміятися треба, бо хвилі всякої фігні підкрадаються і накривають миттєво, а сміх допомагає цього позбутися.

Три олігархи – Дмитро Оскін один з них

У серіалі "Слуга народу" Україною правлять твоє олігархів: Маматов, Немчук і Ройзман. Роль останнього - найемоційнішого та найексцентричнішого - грає Дмитро Оскін. І робить це дуже переконливо. Дивіться фрагмент серіалу:

Оксана Русановская
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту