Сміх-допит Артема Гагаріна: Щоб розвеселити людину, треба її "промацати"

Відомий шоумен, телеведучий, музичний редактор студії "Квартал 95" пройшов традиційний тест "Йоду" на наявність почуття гумору.

У нашій "кімнаті для допитів" тепер не тільки смішно, а й яскраво – від кількості зірок, які наважилися перевірити своє почуття гумору. 

Поріг гумористичної чуттєвості підвищується, а отже, настав час залучати "важку артилерію". Тому ми й запросили на сміх-допит Артема Гагаріна – людину, яка вміє жартувати швидко, точно і на розрив. Він сказав "їдьмо!" і махнув рукою, погодившись відповісти на наші безглузді запитання.

- Коли востаннє ви сміялися до сліз і чи є бажання повторити?

- Легше пригадати – коли я востаннє сумував.

- Скільки в середньому разів на день ви іржете? (Саме іржете, а не мило усміхаєтеся або цивілізовано смієтеся).

- Я з категорії людей-дурносміхів: для мене посміятися – це як ковток свіжого повітря. Я люблю сміятися та обожнюю смішити.

- Навіщо взагалі люди сміються?

- Сміх - це каталізатор для визначення стану людини. Якщо людина сміється або посміхається, значить, у неї в житті все добре. Так, іноді сміх буває істеричний, але, напевно, саме так організм долає труднощі або неприємності.

- Коли ви востаннє зустрічалися з відсутністю почуття гумору у людини і до чого (до кого) це призвело?

- Мені здається, не буває людей, у яких зовсім відсутнє почуття гумору, воно у кожного своє. Уміння знайти підхід до кожної людини залежить саме від твого почуття гумору, від того, наскільки ТИ з гумором на "ти".

Буває, бачиш грізну огрядну людину, яку, здавалося б, нічим не насмішити, але "промацавши" її на різні теми, тобі вдається це зробити - і ти кайфуєш від цього подвійно!

- Як має сміятися представниця протилежної статі, щоб вам сподобатися?

- Щоб мені сподобатися, у людини в принципі має бути почуття гумору. Якщо воно вже є, то шансів набагато більше. А якщо людина ще й добре вихована, то вона розуміє, в якій ситуації і в якій компанії який сміх доречний.

Іноді з протилежною статтю можна від душі посміятися і пореготати. Але іноді й легкої насмішки досить, щоб зрозуміти, що у співрозмовниці все чудово з гумором і тобі з цією людиною цікаво.

- Чий сміх, регіт та іржання вам подобається? Наприклад, серед відомих людей.

- Ви зараз змусили мене замислитися над тим, як же сміються наші медійні особистості. І я зрозумів, що ніколи не зважав на це. Крім сміху Євгена Кошового, який знає вся наша країна.

- Ви згодні з виразом "сміх і секс - не сумісні"? Обгрунтуйте!

- Залежно від послідовності. Якщо спочатку сміх, а потім секс, то нормально. А якщо спочатку секс, а потім на цьому ґрунті сміх, то не дуже.

- А у вас був смішний секс? Це як?

- А чого це ви в мене питаєте? Це ви у моєї дружини спитайте (сміється).

- Чи можна спокусити почуттям гумору?

- Почуття гумору - це один з інструментів спокуси. На це питання можна відповісти простим порівнянням: як ви думаєте, хто для дівчат є спокусливішим - Бред Пітт чи Містер Бін?

- Українці – весела нація? Чи, може, є хтось смішніше за нас?

- Звісно, на всі сто відсотків ми - весела нація. Не дарма ж нас називають хохли, я б навіть сказав: хо-хохли. Хо-хо! Сміх зашифрований у цій фразі. Справді, ми любимо жартувати, сміятися і часто це нас рятує.

До речі, тепер ще й влогер!

Віднедавна Артем Гагарін взявся за влогерство - і відкрив свій офіційний YоuTube-канал.

Перша серія його відеоблогів присвячена недавнім президентським виборам. Що цілком зрозуміло, адже Артем був головним заводієм (ведучим) у Зе-штабі.

Ось найсвіжіше відео Гагаріна, де він розповідає, що лишилося за лаштунками штабного життя:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту