Сміх-допит Дяді Жори: "У мене секс не смішний, а результативний"

Надивившись реклами за участю колишнього гравця КВК та ексрезидента "Камеді", ми засумнівалися: а чи живе ще в цьому тілі почуття гумору? І вирішили перевірити це.

Ми заманили Дядю Жору (він же - Вадим Мічковський) до нашої кімнатами допитів, запевнивши, що будемо говорити про смішне. Шоумен і продюсер погодився та, на наш подив, не налажав.?

- Коли востаннє ви сміялися до сліз і чи є бажання повторити?

- Так я постійно сміюся, і не розумію, як це - жити без сміху. Позитивчику має бути багато! Гуляє думка, що гумористи - це тільки професія. Мовляв, камера вимикається, а потім комік йде додому і мало не плаче в подушку. Не вірте! Я в подушку хіба що усміхаюся. Я по життю "сова". Лягти о другій ночі - це для мене нормально. Ідеї ​​гумористичних скетчів у мене теж уночі народжуються. Ось уявіть: усі домашні сплять, а Дядя Жора лежить, ірже в подушку.

- Скільки в середньому разів на день ви ірже? (Саме іржете, а не цивілізовано смієтеся).

- Не рахував. Але щодня - це точно. Зрозуміло, що цілодобово не будеш ходити з усмішкою до вух. Люди ще щось не те подумають. Але у всіх, навіть побутових звичайних ситуаціях, є місце гумору, треба тільки його побачити.

Наприклад, вчора по дорозі в спортзал побачив бездомну кішку. Ну, або не бездомну, вона мені не звітувала. Так ось, вона йшла поруч і... язик мені показала. Натурально так, тривало. Не кішка, а дурко якесь. Я так розсміявся, що прокачав прес ще до спортзалу.

- Навіщо взагалі люди сміються?

- Адже це - кайф! Треба ж себе тішити, інакше здурієш увесь такий серйозний.

- Коли ви востаннє стикалися з відсутністю почуття гумору у людини і до чого (до кого) це призвело?

- Ой, навіть не знаю. Коли бачу людину без почуття гумору, я це саме почуття з неї намагаюся виколупати - як родзинки з булки. Жартую і поводжуся невимушено. Зрідка хто може встояти. Це як виклик для мене. Навіть якщо людина меланхолік, у неї все одно легка усмішка з'являється.

- Як має сміятися представниця протилежної статі, щоб вам сподобатися? Чий сміх, регіт, іржання вам подобається?

- Сміятися треба тільки щиро! Щирість - просто вбивча зброя, якщо говоримо про те, як завоювати мою симпатію.

А взагалі, як з’ясувалося, чоловічий і жіночий гумор трохи різний. І сприймається теж по-різному. Це я знаю, як ніхто інший, адже кілька років тому заснував жіночий гумористичний проєкт. У нас було 24 дівчинки-гумористки, і проєкт проіснував у режимі регулярних вечірок близько півтора років. Але жіночий гумор себе не дуже виправдав. Спочатку було упереджене ставлення до гумористок. Тому через рік прийняли рішення переформатувати проєкт у вокально-гумористичний. Зараз це група з чотирьох яскравих білявок, які здебільшого співають.

- Ви згодні з висловлюванням "сміх і секс - не сумісні"?

- Не згоден! Сміх сумісний з усім. Із сексом теж. Але тільки якщо це якийсь добрий гумор, приємний настрій, коли партнери розслаблені та просто дражнять одне одного. А не жорстко підколюють, намагаються якось самоствердитися за рахунок іншого. Ось це взагалі не ок.

- А у вас бував смішний секс? Це як?

- Я сім'янин із 20-річним стажем. У мене три доньки: 17, 12 і 2 роки. Тому в мене секс не смішний, а результативний.?

- Чи можна спокусити почуттям гумору?

- Звісно! Моя дружина Наташа це підтвердить!?

- Українці - весела нація? Або, може, є хтось веселіше за нас?

- Дуже весела. Є теми, персонажі та сюжети, які притаманні лише нашому гумору. Наприклад, анекдоти про даїшників, кумів, чоловіка й дружину. Розповісти?

Повертається чоловік з відрядження. Бачить картину: в ліжку лежить у стрінгах афроукраїнець, весь такий великий, м'язистий, читає журнал. А дружина сидить на підвіконні, курить. Чоловік у шоці підбігає до дружини: "Що цей здоровий мужик робить у нашому ліжку?" Вона повільно видихає затяжку: "Ди-ва!".

- Що у вашому житті гумор? Можливо, колись він врятував вас у непередбаченій ситуації?

- У мене, як у ведучого свят, концертів, шоу та усіляких заходів, непередбачених ситуацій було море. І завжди рятувала якась смішна імпровізація. Тут гострий язик виручає. Він же, як відомо, і до Києва доведе. Головне, щоб не довів до кримінальної відповідальності, якщо хтось раптом жарт не зрозуміє.

- Питання-парадокс: "Вам не приходив у голову... спис?" (С)

- Ні. Але одного разу в голову мені прийшов... побачив, переміг!?

20 років тому став чемпіоном КВК

Більшість пам'ятають Дядю Жору за виступами в українському "Камеді" в середині 2000-х. Але ще раніше, в 1999-му році, команда "Три товстуни" (Хмельницький), капітаном якої був Вадим Мічковський, перемогла в українській Вищій лізі КВК.

Після цього "Товстуни" потрапили і в найголовнішу лігу Клубу веселих і кмітливих, але там особливих успіхів не досягли. Нижче – один із жартів "Товстунів" тих часів:

Ксюша Русановская
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту