Сміх-допит телеведучого Андрія Шабанова: "У мене навіть собака ірже"

"Йод" протестував почуття гумору відомого радіодіджея та ведучого Нового каналу.

Чимало українських телеглядачів знають Андрія Шабанова по рейтинговому пост-шоу проекту "Таємний агент", ведучим якого він зараз є. Раніше були "Підйом", "Стенд-Ап Шоу", "Абзац!"... Але не телебаченням єдиним. Шабанов - відомий радіоведучий, а з 2004 року - генеральний продюсер "Просто Раді.О". А ще він - одесит. Тобто з почуттям гумору має бути все в порядку, - подумали ми та заманили його до нашої "кімнати допитів".

- Коли востаннє ви сміялися до сліз, і чи є бажання повторити?

- Я сміюся до сліз, як мінімум, раз на місяць на великому українському стендапі. Останній був у лютому.

- Скільки в середньому раз на день ви ірже? (Саме іржете, а не мило усміхаєтеся або цивілізовано смієтеся).

- Останнім часом перед виборами я іржав до сліз майже щодня. Я просто ржу не-по-людськи щодня, коли заходжу читати новини.

- Навіщо взгалі люди сміються?

- Адже виділяються якісь там класні гормони - щастя, задоволення... Та й взагалі сміх продовжує життя. Це просто приємно. У певному сенсі сміх - наркотик.

- Коли ви востаннє стикалися з відсутністю почуття гумору у людини і до чого (до кого) це призвело?

- Я регулярно стикаюся з відсутністю почуття гумору в деяких людей. Один з яскравих прикладів: недавно я зіткнувся з відсутністю почуття гумору у дуже відомої людини, яка не висунула свою кандидатуру на пост президента України. Він на мене образився.

- Як має сміятися представниця протилежної статі, щоб вам сподобатися? Чий сміх, регіт, іржання вам подобається?

- Мені подобається сміх і регіт моєї дружини Лери (Бородіна, співзасновниця "G.bar", засновниця "Oh my look!". - Ред.). Сміх і регіт усіх моїх дівчаток. І навіть собачка наша Вафелька ірже смішно. Іноді о третій ночі підійде до ліжка і як почне іржати! Так я потім йду зуби вранці чистити, дивлюся - у мене пасмо сивого волосся: ось і доіржалася, називається, Вафелька.

- Ви згодні з висловлюванням "сміх і секс несумісні"?

- Сміх під час сексу - це не сексі. А от не під час сексу сміх може бути сексі. Але під час сексу можна неправильно інтерпретувати. Так люди обростають комплексами. Тому краще не іржати в ліжку.

- Чи можна спокусити почуттям гумору?

- Звісно, всі хлопчики спокушають почуттям гумору. Завжди. Дівчинка може спокусити своїм тілом, красою, потім уже інтелектом, почуттям гумору, характером. Хлопчик же, у якого є почуття гумору, апріорі розумний. Інтелект і почуття гумору - це взаємопов'язані речі.

- Українці - весела нація? Або, може, є хтось смішніше за нас?

- Смішніші за нас, звісно, нації є. Але вони смішні, а ми смішимо.

- Якщо український народ пожартує на президентських виборах, що вийде? Або хто? І взагалі чи вийде щось?

- Український народ на президентських виборах жартує завжди. Упродовж останніх 27 років. Що станеться? Станеться життя, станеться Україна...

Нижче - одне з останніх великих інтерв'ю Андрія Шабанова: про дружину, стендап, жінок на утриманні та ін.

Ксюша Русановская
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту