Сміх-допит ведучої "Ревізор. Магазини" Ірини Хоменко: "Вийшовши з холодильника, я розреготалась – і зігрілась"

Те, що у телеведучої проектів "Ревізор. Магазини" і "Таємний агент. Пост-шоу" на Новому каналі все добре з гумором, стало зрозуміло ще в школі, коли її, дівчисько, взяли грати в КВК. Це вам не бантики зав'язувати, тут жартувати треба.

Вступ до КПІ нічого не змінив - дівчина вперто грала в КВК. У результаті, здавалося б, несерйозне захоплення переросло в професію - Іра стала актрисою гумористичної студії "Мамахохотала". Ну, а згодом її таланти оцінили на телебаченні.

Сьогодні ж почуття гумору телеведучої взявся оцінити і "Йод", запросивши Ірину на #сміх-допит.

- Коли востаннє ви сміялися до сліз?

- Недавно на зйомках "Ревізор. Магазини" я так змерзла в холодильнику (так, і в такі місця мене іноді заносить), що 20 спроб поспіль не могла вимовити потрібну фразу. Це було реально схоже на мову інопланетянина. І ось я стою перед камерою, "розморожую" в роті текст, а знімальна група просто падає від сміху. Закінчилося все тим, що я сама почала сміятися із себе та ситуації. Це й врятувало зйомку - від сміху я зігрілася та змогла, нарешті, розтопити бурульку всередині себе.

- Скільки в середньому разів на день ви регочите? (Саме регочите, а не цивілізовано смієтеся).

- У мене є маленька дитина і ми з нею постійно граємо в різні ігри, і в процесі мені іноді стає ну до того смішно, що я, як ви кажете, буквально починаю "реготати". Взагалі, бути матір'ю здебільшого дуже весело.

- Навіщо взагалі люди сміються?

- Ну, кажуть, що сміх продовжує життя і поліпшує настрій. Я взагалі люблю сміятися з поганих ситуацій. Якщо зі мною щось трапляється, я не починаю ридати, не впадаю в паніку, а починаю сміятися, бо самоіронія - це прекрасна річ, яка допомагає завжди.

- Коли ви востаннє стикалися з відсутністю почуття гумору в людини і до чого (до кого) це призвело?

- Ну-у, не знаю. Мені, мабуть, пощастило зустрічати по життю нормальних людей, які моє почуття гумору сприймають адекватно. Але якщо раптом людина не сміється з мого жарту, я кажу собі: "Ясно. Проїхали. Мій гумор не пройде, значить будемо шукати далі".

- Як має сміятися представник протилежної статі, щоб вам сподобатися?

- Я народила собі такого позитивного малюка, який дуже заразливо сміється. Недавно ми їхали з ним в метро, ​​і я йому щось забавне показала - він так почав реготати, що за ним слідом сміявся весь вагон.

Але найкумеднішою була мить, коли на станції метро двері відчинилися і почали вливатися нові люди, а вагон весь регоче, тому дивитися на обличчя людей, які заходили, було особливо весело. Тож ви зрозуміли про представника іншої статі - він у мене зі своїм позитивом завжди під рукою.

- Ви згодні з висловлюванням "сміх і секс - не сумісні"? Обґрунтуйте.

- Ну ні, я не згодна. Бувають такі моменти під час інтимних стосунків, коли ти починаєш дико реготати, бо в тебе щось не виходить або ти вигадуєш нові пози...

- А у вас бував смішний секс? Це як?

- Мені здається, якщо у тебе кохання, то моменти й у сексі можуть бути дуже різні - й романтичні, й комедійні.

- Чи можна спокусити почуттям гумору?

- Навіть дуже. Бажаю всім жити з людиною, у якої чудове почуття гумору. Це ж геть не нудно! Ані дня!

- Українці - весела нація? Або, може, є хтось веселіше за нас?

- Я вважаю, що ми - найвеселіша нація. По-перше, у нас зараз президент гуморист, а, по-друге, у нас найбільша в світі кількість гумористичних шоу (ну, мені так хочеться думати). А це означає, що в українців з гумором порядок. Плюс наших співгромадян у тому, що ми вміємо сміятися із себе - і це нас рятує від багатьох проблем.

- Що у вашому житті гумор? Можливо, колись він врятував вас у непередбаченій ситуації?

- Я - актриса та співачка гумористичної студії "Мамахохотала", і гумор так щільно увійшов у моє життя, що без нього я не уявляю себе. Навіть у "Ревізорі" і в "Таємному агенті" я завжди, принагідно, намагаюся жартувати. Бо якщо у тебе це виходить, то навіть найстрашніші ситуації стають набагато м'якшими й люди до тебе "стають прихильними".

Ще недавно Іра була... пухкенькою співачкою

Мало хто пам'ятає, але ще п'ять років тому Ірина Хоменко була дуже навіть "у тілі" - і навіть потрапила в ефіри вокального проекту "Голос країни". Як вона співала і чим справа закінчилася, дивіться нижче

ЗНО - це не страшно, це смішно!

А ось вам відеодоказ того, що Ірина вміє смішити:

Ксюша Русановская
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту