Сміх-допит Віктора Павлика: "Страшенно не подобається, коли жінки іржуть"

"Йод" протестував почуття гумору народного артиста України, який до цього перевірив почуття гумору всіх нас, заявивши, що збирається в політику.

Для когось Віктор Павлик - хороший співак, чудовий лірик і секс-символ. А для когось - "маленький шикидим". Для деяких - це взагалі дві людини - Віктор і Павлик.

Насправді цей артист - серйозна людина. Анекдоти Віктор розповідає нечасто, хоча знає їх чимало. Жартувати - це не в його іміджі. Втім, коли Павлик оголошує, що йде в політику, це смішно. Хоча це не смішно.

Ми запросили і Віктора, і Павлика до нашої "кімнати допитів", де можна розслабитися і, не напружуючись, відповісти на наші безглузді питання. Попереджаємо: артист це робив із серйозним обличчям. А вам, читаючи, радимо усміхатися!

- Коли востаннє ви сміялися до сліз і чи є бажання повторити?

- На якомусь дуже смішному фільмі. Точно! "Синьйор Робінзон". Це було гомерично смішно. Я ходив на цю комедію разів зо п'ять - і щоразу до сліз. Там же неймовірний комік грав - Паоло Вілладжіо. Давно це, правда, було.

Зараз комедії чомусь вже не такі смішні. Або це я старенький став. Якось розучився сильно сміятися, та й не хочеться.

- І все ж ... Скільки в середньому раз на день ви іржете? (Саме іржете, а не цивілізовано смієтеся).

- Знаєте, життя таке, що не до іржання. Я ціную гумор, можу усміхнутися жарту, але ось так у голос іржати - не моє. Просто я така людина сама по собі - люблю спокій, люблю побути сам у тиші.

- Навіщо взагалі люди сміються?

- Напевно тому, що сміх продовжує життя. Ну, й взагалі, сміятися - це добре, просто все має бути в міру і вчасно, і до місця.

- Коли ви востаннє стикалися з відсутністю почуття гумору в людини і до чого (до кого) це призвело?

- Так навколо повно людей зі слабким почуттям гумору. Мене дуже часто запитують: "Ой, це Віктор Павлик ?!" А я відповідаю: "Ні. Я його брат рідний Степан". Вірять і починають питати: "Ой, а ви що близнюки?" Так, кажу, ми близнюки однояйцеві. Все на віру беруть і жодної іронії не вловлюють.

Ще з приводу мого зросту дехто жартує - мабуть, думають, що це гумор. Але ж не гумор це зовсім. Мені-то пофіг, що вони там жартують, але вигляд цієї миті вони мають дурнуватий.

- Як має сміятися представниця протилежної статі, щоб вам сподобатися? Чий сміх, регіт, іржання вам подобається?

- Ой, мені страшенно не подобається, коли жінки голосно іржуть, це їм так не личить. Я взагалі в жіночий гумор слабко вірю, напевно, тому серед гумористів жінок одиниці. Та й тим тексти хтось пише. Але я жінкам багато вибачаю, головне, щоб вони не іржали, як коні.

- Ви згодні з виразом "сміх і секс - не сумісні"?

- Цілком згоден. Не розумію, як можна сміятися в той час, коли відбувається серйозний і відповідальний процес!

- А у вас був смішний секс? Це як?

- Не було. Не знаю, на жаль чи на щастя...

- Чи можна спокусити почуттям гумору?

- Так, певною мірою спокусити можна. Якщо, звісно, почуття гумору є, і якщо воно хороше, якщо жарт тонкий і своєчасний - щоб у десятку.

- Українці - весела нація? Або, може, є хтось веселіше за нас?

- Куди ж веселіше! Українці дуже вільно жартують, і в них це колоритно виходить. Смачно! А ще євреї, як же без них. Одесити на першому місці у нас в Україні з анекдотів.

- Що у вашому житті гумор? Може, колись він врятував вас у непередбаченій ситуації?

- У моєму житті гумор - не найголовніше, але доволі важлива річ. Бо жартую я досить часто і завжди із серйозним виразом обличчя. І що найцікавіше - практично всі мені вірять. А потім, коли я розкриваю карти, всі дуже сміються.

Взяв участь у "Лізі сміху"

Близько року тому Віктор Павлик взяв участь в одній з ігор сьомого сезону "Ліги сміху". Музичний батл за його участі був одним з кращих у проекті. До речі, слоган "Ні обіцянок, ні пробачень" прийшов звідти. Та що розповідати - дивіться:

А це найсвіжіший кліп Віктора Павлика

Ксюша Русановская
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту