Сміх-допит Злати Огнєвіч: Мене можна підкорити сміхом дятла Вуді Вудпекера

Цього разу "Йод" закидав дурними запитаннями відому співачку, щоб зрозуміти, що у неї з почуттям гумору. Читайте - і робіть висновки!

Зараз Злата Огневич збирається проїхатися з туром Північною Америкою. У середині червня вона дасть п'ять концертів у містах Канади та США: Торонто, Едмонтон, Чикаго, Філадельфія і Нью-Йорк.

Напередодні відльоту Злати в далекі краї ми запросили артистку в нашу кімнату допитів, щоб поліпшити настрій і собі, і людям. І, сподіваємося, самій співачці.

- Коли востаннє ви сміялися до сліз і чи є бажання повторити?

Це було на запису передачі з Льошею Дурнєвим "Дурнєв шукає хлопця". Ми обговорювали питання стосунків, сексуальності, розкутості, лайфхаки з цього приводу. Я так насміялася, що у мене ще два дні потім болів живіт.

Та сама програма:

- Скільки в середньому разів на день ви іржете? (Саме іржете, а не мило посміхаєтеся або цивілізовано смієтеся).

- Нещодавно була в стайні, де вирощують коней, вони дуже класно і весело іржали, саме після вівса. А через те, що я овес не їм, то й іржати не вмію.

- Навіщо взагалі люди сміються?

- Усе дуже просто - люди сміються, щоб не плакати!

- Коли ви востаннє стикалися з відсутністю почуття гумору у людини і до чого (до кого) це призвело?

- Періодично стикаюся з відсутністю почуття гумору. Даремно люди не культивують його в собі - воно часто допомагає дивитися на життя позитивно.

- Як має сміятися представник протилежної статі, щоб вам сподобатися? Чий сміх, регіт, іржання вам подобається?

- Пам'ятаєте, в дитинстві був мультик про дятла Вуді? Саме таким сміхом мене можна підкорити - сміхом дятла Вуді Вудпекера.

- Ви згодні з висловлюванням "сміх і секс - не сумісні"? Обґрунтуйте.?

- Не знаю, чи сумісний сміх із сексом, мені більше подобається фраза "займатися любов'ю". Тут можна простежити ланцюжок - коли вам подобається дуже розумний чоловік з хорошим почуттям гумору, то ці дві якості можуть призвести до стосунків.

- А у вас був смішний секс? Це як?

- З веселим чоловіком завжди цікавіше, ніж з нудним і сумним. Навіть у цьому.?

- Чи можна спокусити почуттям гумору?

- Упевнена, що почуття гумору прямо пов'язане з інтелектом, а через те, що мене дуже приваблюють розумні чоловіки, то так, мене можна спокусити класним почуттям гумору.

- У кого з відомих вам артистів найтонше почуття гумору?

- Для мене най-най веселим, розумним, неймовірним, іскрометним є Джим Керрі. Цей актор володіє тонким почуттям гумору, подивіться його номер, який присвячений співачці Sia, де він танцює в перуці, жіночому боді та робить це настільки смішно, що неможливо відірватися!

Та сама пародія Джима Керрі

- Українці - весела нація? Або, може, є хтось смішніше?

- Українці - найсмішніша на світлі нація! Тільки українці можуть вибрати в президенти Володимира Зеленського - дуже розумного та водночас неймовірну людину з надзвичайним почуттям гумору. У жодній країні світу немає такого веселого та розумного президента, який є зараз у нас!?

А зовсім недавно Злата Огнєвіч випустила новий кліп - "Солодка кара". І нехай він зовсім не смішний, але оригінальний і красивий. Понад мільйон переглядів за два тижні тому доказ.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту