Смішний прем'єр: усі курйози Бориса Джонсона (ВІДЕО)

Борис і його копія-статуя в музеї Мадам Тюссо
Чим відомий перший міністр уряду Великої Британії на Альбіоні та за його межами.

Новим прем'єр-міністром Великої Британії став 55-річний Борис Джонсон. Він обраний лідером правлячої в парламенті консервативної партії, а значить, автоматично стає прем'єр-міністром Сполученого Королівства. І з цього приводу вже трапився, як мінімум, один курйоз у виконанні дочки президента США Іванки Трамп.

Матерiали по темi
Іванка Трамп осоромилася, привітавши Бориса Джонсона з обранням на пост прем'єр-міністра неіснуючої країни

Борис Джонсон - не новачок у великій політиці. Раніше він очолював МЗС Великобританії, був мером Лондона. Відомий своєю категоричною позицією за якнайшвидший Brexit - "розлучення" Британії з Євросоюзом, а також жорсткою позицією по відношенню до Росії. Зокрема, на посаді глави Міністерства закордонних справ саме Джонсон наполіг на висилці російських дипломатів після випадку з отруєнням Скрипалів в Солсбері, не раз критикував Росію й особисто Путіна, є прихильником не пом'якшення, а, навпаки, посилення санкцій на адресу РФ.

Будучи мером Лондона підготував і успішно (безпечно і без "мінуса" для бюджету) провів Літні Олімпійські ігри 2012 року.

Але ставлення до нього самих британців суперечливе. Борис Джонсон не боїться бути смішним, й курйози з ним відбуваються постійно і при різних ситуаціях. Наприклад, він примудрився втратити обручку вже у день весілля.

Але ж не всі вважають гумор в такий великій політиці доречним. Тим більше, не всі жарти Бориса виходили вдалими. Як і його ексцентричність не завжди була адекватною.

Так, його кар'єра журналіста в The Times обірвалася після того, як Борис "додумав" замість співрозмовника цитату "красивіше". Але він продовжив писати колонки вже в інші видання.

Будучи прихильником якнайшвидшого виходу з ЄС, Джонсон агітував перед референдумом про "Брекзіт" шокуючими цифрами, про те, що, нібито, Великобританія щотижня виплачує Євросоюзу 350 мільйонів євро. Що було, м'яко кажучи, неправдою.

Про державу Папуа-Нова Гвінея Джонсон якось написав, що ця країна у всіх асоціюється з "канібалізмом і вбивствами вождів". Довелося за нього вибачатися всій державі.

Джонсон - популіст, відвідувач численних ток-шоу та інших публічних заходів.

Ходячий курйоз-політик застрявав підвішеним на канатній дорозі, , цілувався з рибою, при грі у регбі завдав травму дитині.

Ще він класно грає в баскетбол, і набагато гірше в футбол і теніс. Що, втім, його ніколи не зупиняло.

Видання The Independent зібрало добірку курйозних і смішних відео за участю нового прем'єр-міністра Великобританії.

І щось нам підказує: нудно в найближчі роки на Альбіоні не буде.

Хоча судити, все ж, правильніше за вчинками. Подивимося.

Андрій Римський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту