Дивимося мюзикл від Монатіка "Ритм". У ньому знялися понад 10 зірок

Дмитро також виступив сценаристом шоу.

MONATIK презентував перший у своїй кар`єрі (і чи не перший у новій історії української музики) мюзикл.

Він називається "Ритм", його мета - відволікти глядачів від буденності й подарувати краплину щастя у вигляді танців та музики.

У мюзиклу, окрім самого Монатіка, знялися Віра Брежнєва, "Время и Стекло", The Hardkiss, Alyona Alyona, Kadnay, Tayanna, Michelle Andrade, Lida Lee, Володимир Дантес, Гарік Корогодський, Влад Яма та Женя Кот.

"Мюзикл — це давня мрія, тому там є все, що я так люблю: музика, танці, ритм, гумор, стиль, яскраві локації та безмежно талановиті артисти", — поділився MONATIK.

Сюжет фільму відбувається в місці під назвою Ритм, у якому люди можуть відволіктися від буденності та забути про повсякденні проблеми.

"Мені б дуже хотілося, щоб люди, які подивляться цей мюзикл, відволіклися від щоденних проблем та сірих думок у голові, згадали про те, що є місце для радості, свята і танцю. Враховуючи той факт, що ми дуже хочемо, щоб колись наш глядач відвідав “Ритм” особисто, ми створили простір, завдяки якому глядач зможе роздивитися кожен образ і кожну деталь", — додав Дмитро Монатік, котрий виступив сценаристом та композитором шоу.

Режисеркою мюзиклу є Таню Муіньо, котра знімає кліпи для Монатіка, Кеті Перрі та "Время и Стекло". Оператор - Микита Кузьменко. Хореографом став Денис Стульніков, чотириразовий переможець в номінації "Хореограф року/Хореографія" на M1 Music Awards. Дизайном костюмів займалася Ольга Жижко. Декоратор локації – Альона Гаджилова, а стиліст зачісок — Юлія Стець.

Мюзикл триває 40 хвилин. Приємного перегляду ?.

Матерiали по темi
"Це те, від чого не болить голова" - MONATIK про свої літературні вподобання
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Таня Зоря
Просто супер!
20 лист 2020 р., 18:07
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту