Собаку навчили говорити. Вона з 29 слів вже створює цілі фрази (відео)

Для такої суперможливості песику потрібні спеціальні кнопки зі словами.

Собака, як кажуть, - найкращий друг людини. Завжди розуміла нас без слів, а тепер ще й може буде з нами спілкуватись. Так-так, ми не жартуємо. Початок такої собачо-людської комунікації вже покладено.

В США логопед Христина Хангер навчила свою собаку Стеллу розмовляти. Чотирилапій – 18 місяців. Зараз вона за допомогою спеціальних кнопок може повідомити свою хазяйку, що вона хоче – гратись, їсти чи спати, пише People.

Як це працює? Кожна кнопка на спеціальній дошці відповідає за певне слово. Таке вміння собаці Христина почала прививати, коли Стеллі було 8 тижнів. На сьогоднішній день чотирилапа подруга Христини знає вже 29 слів та може будувати з них окремі фрази і вирази. Перше слово, яке вимовила Стелла, було "ходити". А її фаворит – слово "пляж".

Христина Хангер розповідає, що Стелла передає навіть їй свої думки і почуття. Якось вона почала скиглити біля дверей. Звичайно, хазяйка подумала, що собака хоче гуляти. Але потім Стелла натисла на кнопки, які означають слова "хочу", "Джейк" та "прийти". Після цього залишилась сидіти біля дверей і дочекалась там Джейка, нареченого Христини. Врешті пішла і натиснула кнопку, що означала слово "щаслива".

Христина каже, що не планує зупинятись на досягнутому та продовжуватиме навчати Стеллу новим словам. До того ж хоче, щоб інші собаки теж навчились говорити, адже вважає, що зв`язок собаки та людини має ставати ще сильнішим. Тому не здивуємось, якщо в майбутньому такі дошки з`являться у всіх собачників та комунікація з чотирилапими друзями буде на найвищому рівні.😉

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту