Фото: Ксения Собчак / Facebook

Собчак і Шнуров відновили перепалку віршами в інстаграмі (фото, текст)

Лідер гурту "Ленінград" і російська телеведуча знову почали ображати один одного в соцмережах. Дивні "батли" зірок в інтернеті тривають близько року.

Красиво поливати один одного брудом у поезії можуть не тільки репери з "Версус Батла".

Ксенія Собчак і Сергій Шнуров, які час від часу перекидаються образливими віршами в своїх інстаграмах, відновили активну фазу віршовійни.

Фронтмен "Ленінграда" знову напав на російську телеведучу, звинувачуючи її у брехні й висміюючи її особисте життя.

"Честная, спросите у Максима. 
Репутация у ней, побойтесь бога, 
Все предъявы ваши вышли мимо, 
И не трогают её даже немного. 
Что на дома-два жила, так враки это. 
Всё на людях и всегда же при параде". 

Ксенія відповіла на образи музиканта, видавши своєрідний "посібник" з того, як бути галантним чоловіком. Собчак теж не відмовилася використовувати грубе слівце, тільки в більш естетичній формі.

КОКС* для ШНУРОВА (методическое пособие)

"Ну, Серёжа, пора тебе в школу
Агрессивного стихосложенья:
Надо выписать в столбик глаголы,
В них – основа основ униженья.
Пососи карандаш, если трудно…
"Пососать!" – вот глагольчик отменный!
Он подходит и к шутке паскудной,
И к гнилым новостям про измены".

View this post on Instagram

КОКС* для ШНУРОВА (методическое пособие) Для галантнейшего кавалера, Мачо в маечке-алкоголичке, Мотя, Боня и прочая Лера Написали в стихах методичку. Ну, писать-то они не умеют, И Собчак, их начальница, – тоже. Богомолов писал, он – умнее, Он всегда глупым дурам поможет! Ну, Серёжа, пора тебе в школу Агрессивного стихосложенья: Надо выписать в столбик глаголы, В них – основа основ униженья. Пососи карандаш, если трудно… «Пососать!» – вот глагольчик отменный! Он подходит и к шутке паскудной, И к гнилым новостям про измены. Перейдём к существительным. Серый, Не копируй Крылова с Эзопом, Пусть язык будет жёстким и нервным: Хуй – так хуй! Если жопа – так жопа! Всех мужей и любовников – в кучу! Можно, кстати, добавить детишек, Пусть помучатся бабы получше После всех своих бабских делишек! Если в драку зовут – пишешь: «Занят!» Ведь не ссут же красавцы с экрана, А красиво стреляют глазами Из-под кепки со словом «охрана». Ты там мускулом гордо играешь? Есть приём эффективней и проще: Полный рот говнеца набираешь И плюешь в них с неистовой мощью! Да, потом на «Боярде» воняет И налёт на зубах дорогущих, Но зато как стишок унижает Проституток и телеведущих! * Как Отвечать Ксении Собчак

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

Шнуров практично моментально відреагував на пост Собчак, але у більш стислій формі. Співак назвав Ксенію "затичкою в дупі". І це ми ще пом'якшили.

"У кого как на роду написано:
Смелой можешь быть, а можешь робкой. 
Суждено кому-то мужа лысого, 
А кому-то быть всю жизнь анальной пробкой. 
Для пикантности, для остроты и прочее, 
Лезть куда не звали. "Звали ведь?"
Из говна штампуя многоточия, 
Гербовой печатью розоветь".  

Зазначимо, що "віршований" конфлікт Собчак та Шнурова, від якого Пушкін би знову воскрес і помер, триває вже близько року. Спочатку російські зірки тісно дружили, але відносини почали псуватися після розлучення співака з дружиною Матільдою, яку Собчак підтримала в конфлікті.

Після цього Шнуров став ображати Ксенію щодо її особистого життя. Спочатку він висміював розлучення телеведучої з Максимом Віторганом у 2019 році, після зачепився за скандальну історію з Богомоловим, якому приписують роман з Собчак.

Якщо вам нема чого почитати проти ночі - рекомендуємо. По-перше, подивіться, як можна "естетично ображати" у віршах, а, по-друге, слів поганих підучити. Іноді це корисно ?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Stetsko Kandziuba
А Шнур програє, та програє серйозно. Як поет на КВНщик колишній кажу.
26 лип 2019 р., 17:09
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту