Фото: Юлія Полященко

Солдати і дами в леопарді на знімках фотографині, яка створила книгу про "Укрзалізницю"

Зріз суспільства, яке ми спостерігаємо в українських поїздах.

Українська фотографиня Юлія Полященко (Julie Poly) випустила фешн-фотокнигу Ukrzaliznytsia про українські поїзди.

Дівчина знімала роботи протягом двох років - з 2017 по 2019 рік. Зараз вона співпрацює з українськими та міжнародними виданнями - Vogue, Dazed тощо.

Фотографиня показала типові ситуації та людей, яких можна зустріти в поїздах. У фотокнизі можна зустріти як реальні непостановчні кадри, так і креативні інсценування Юлі.

"Провінційні жиголо і дами, одягнені в леопард, строгі бізнес-леді і молоді солдати. Ви можете зустріти всі можливі (а часто і неможливі) типи персонажів, коли їздите поїздом в Україні", - розповіла Юля про книгу на сторінці в Instagram.

У фотокнизі представлені 220 фотографій та 13 історій про подорожі - в прозі та поезії.

Багато з них - еротичного характеру. Так Юля хотіла передати ту особливу безсоромну атмосферу, яка часто присутня в українських вагонах.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту