Фото: Ксенія Орлова

Соліст Національного балету Нідерландів представить в Україні легендарне шоу

Фанатам високого мистецтва присвячується ?.

22 лютого у Національній опері України виступить тандем, який роком раніше запам'ятався глядачам балетом "Баядерка".

Прем'єр Національного балету Нідерландів Костянтин Аллен і прима Нацопери Наталія Мацак у Києві представлять два відомих балети - "Пахіта" і "Шехеразада".

Партію Золотого Раба з цього балету вважають еталонною для чоловіків-артистів. І саме її нідерландський соліст мріяв виконати.

Спеціально для цього вечора командою розробляються ексклюзивні костюми й прикраси. На сцені буде безліч людей, а аристократичні декорації будуть змінюватися східними.

У "Пахіті" ми побачимо українську зірку Наталію Мацак - лауреатку конкурсу імені Сержа Лифаря. Свої партії прима Нацопери виконує у Франції, Італії, США, Швейцарії, Греції.

А партію Пахіти свого часу танцювали всі відомі балерини XX століття - Матильда Кшесинська, Анна Павлова, Тамара Карсавіна й Ольга Спесивцева.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту