Соломонове рішення: як "Шахтар" на останніх секундах виграв в Мілані на очах у Шеви (ВІДЕО)

Соломон (праворуч) забив гол на останніх секундах. Фото shakhtar.com
"Помаранчево-чорні" здобули одну з найдраматичніших перемог за історію, вигравши в Італії матч Ліги чемпіонів.

Футболісти донецького "Шахтаря" провели матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Гра проти італійського клубу "Аталанта" з Бергамо відбулася на легендарному стадіоні "Сан-Сіро" в Мілані. Тому що арена клубу екс-гравця "Шахтаря" Руслана Малиновського, а нині легіонера "Аталанти", не відповідає вимогам Ліги чемпіонів.

За матчем з трибуни не чужого для себе стадіону стежив екс-зірка "Мілана", а нині тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко. А подивитися було на що!

Ще в першому таймі Андрій П'ятов врятував гостей - Ілічіч не реалізував пенальті, але на 28-й хвилині "Шахтар" все ж пропустив після помилки в обороні.

Однак ще до кінця тайму натуралізований бразилець збірної України Жуніор Мораес реалізував вихід один на один з воротарем - 1:1.

У другому таймі була рівна гра з обопільними шансами, а розв'язка наступила, коли минув і основне, і навіть компенсований час! На 90+5 хвилині (а всього було додано лише 4 хвилини) суддя дав "Шахтарю" завершити останню атаку. І ізраїльтянин Манор Соломон прийняв краще рішення, закотивши м'яч в ворота - наддраматична перемога "гірників" на "Сан-Сіро" з рахунком 2:1!