Сортувати сміття почали римляни, - дослідження

Фото: Pixabay mmillswan

Розкопки руїн Помпеїв показали, що купи сміття, що були за межами міста, були зібрані та відсортовані, пише The Guardian

Виявляється звичка сортувати сміття чи повторно його перероблювати прийшла до нас ще з Давнього Риму. Професорка Еллісон Еммерсон з Тулейнського університету у Новому Орлеані працювала з іншими археологами у Помпеях. Вона сказала, що вздовж зовнішньої стіни на північній стороні міста були високі купи сміття. Деякі з них містили шматочки кераміки і гіпсу. Завдяки цьому вчені прийшли до висновку, що частина міста була побудована зі сміття. 

Раніше казали, що такі кургани утворили завдяки землетрусу, але зараз вчені проаналізували зразки грунту, щоб простежити рух сміття по всьому місту.

"Різниця в грунті дозволяє нам побачити, чи було сміття вироблене в тому місці, де воно було знайдене, або зібране з іншого місця для повторного використання і переробки", - сказала Еммерсон, підбиваючи підсумки.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту