Знавці аналізують "Гру престолів": як на фінал серіалу вплинуть нові смерті

Разом зі знавцями телевізійної саги розповідаємо, які таємні знаки ви могли пропустити у четвертому епізоді та чому лютоволк Джона Сноу до нас ще повернеться

Красуня з відрубаною головою, несподівані смерті, масовий похорон, інтриги, секс та зради ... У четвертій серії "Гри престолів" було все. Але ніщо не збентежило глядачів більше, ніж поява у кадрі злощасного кавового стаканчика та той факт, що "Джон Сноу покинув свого песика".

Звідки у Дейенеріс взявся стакан, HBO вже іронічно прокоментував у своєму Твіттері:

Втім, у фанатів теж є гідна версія:

Але якщо цей курйоз допоміг глядачам зняти напругу та нагадав, що "Гра престолів" - насамперед телешоу, то прощання Джона Сноу зі своїм лютововком стало для багатьох справжнім розчаруванням. Йому пощастило, що в Вестеросі панує монархія. Адже президентські вибори після такої витівки він би точно програв.

Втім, знавці серіалу радять нам не засмучуватися.

- Якщо ви бажаєте Привиду (так звуть лютоволка Джона Сноу. - прим. Авт.), Тормунду, Сему та його сім'ї хоч трохи щастя - сподівайтеся, що в цьому серіалі ми їх більше не побачимо. Адже основне кровопролиття ще попереду, - вважає BlasckenFlaggen , який присвятив серіалу безліч прогнозів на популярному сайті Reddit.com.

А деякі продовжують сподіватися на возз'єднання Джона та його лютововка:

"Не виключено, що в останньому кадрі серіалу ми побачимо Привида, який біжить до Джона Сноу засніженим полем. Він залишив Лютововка, тому що намагається відхреститися від Старков і свого минулого, щоб бути з Дейенеріс. Але, як натякнув Тормунд, його справжнє місце не на Залізному троні або поруч з ним, а там, за стіною ... "

Божевільна королева

У цьому епізоді "Гри престолів" Дейенеріс зазнала ще дві великі втрати на шляху до Залізного трону. Серсея стратила її подругу і соратницю Міссандею, а Еурон Грейджой знищив другого дракона - Рейгара.

- Це знак, що шляхи Джона і Дейенеріс остаточно розійшлися. Їм більше не судилося парити над Сім'ю королівствами рука об руку. Фактично, у цьому епізоді Мати драконів понесла не дві втрати, а три. Адже Сноу не зміг приховати правду від своїх названих сестер - Арьї та Санси Старк. А це означає, що свій вибір він уже зробив, - вважає авторка одного з найбільших фан-сайтів серіалу, історик Джеймі Айдер.

Тепер у Дейенеріс вже немає нікого і нічого, що могло б зупинити її за крок від божевілля і кровопролитної битви за трон. Сигнал не зупинятися ні перед чим, їй перед смертю подала подруга Міссандея. Її останні слова дотракійскою мовою означають: "Спали все вщент".

Кого вб'є Джеймі

Секс, якого ми так довго чекали, закінчився ще однією зрадою. Ніхто не сподівався, що Брієна і Джеймі будуть жити довго і щасливо. Але уявити новоспеченого лицаря у ролі покинутої жінки - ми теж не могли.

Будучи одним з головних антагоністів серіалу у перших сезонах, Джеймі Ланністеров поступово став на шлях благородства. Шанувальники телесаги передрікали йому важливу роль в фіналі та сподівалися, що саме він уб'є Серсею. А він кинувся її захищати.

Деякі вважають рішення Джеймі хитрим ходом сценаристом, щоб здивувати нас в фіналі. Але більшість не вірить, що той знову повернеться на бік добра.

- Не думаю, що він уб'є сестру. Він вирушив на Південь, щоб убити Мати драконів. Банально, якщо це зробить хтось із головних лиходіїв серіалу. Ні, її повинен знищити той, кому ми повірили і полюбили. Щоб двічі розбити всім глядачам серце, - припускає давній фанат серіалу BlasckenFlaggen.

Розчарування фанатів

До фіналу серіалу залишилося ще два епізоди, але глядачі вже розуміють, що більшість їхніх питань так і залишаться без відповідей.

- Джеймі любить Брієну, але відразу кидає її. Еурон стріляє з божевільної дистанції, а його зброя чарівним чином проходить крізь скелю, що приховувала його флот. Арья і Санса ненавидять Дені навіть після того, як вона допомогла врятувати світ. Привид з'являється всього у декількох кадрах, нічого не робить і висилається геть без видимих ​​причин. Бран виявляється просто божевільним. Сем, Тіріон і Варіс видаються неймовірно безпорадними. Про що думають творці? - підводить підсумок загального обговорення серіалу в колі давніх фанатів AbsentGlare.

Але багато хто з фанів все ж таки сподівається, що нас усіх ще зможуть здивувати...

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту