Спільна доставка продуктів: АТБ, Rozetka та "Нова пошта" об`єднались

Фото: Flickr by Marco Verch
Новий проєкт тестують у Дніпропетровській області.

3 великі компанії АТБ, Rozetka та "Нова пошта" об`єднались через карантин в Україні. Вони запускають спільний проєкт - доставка продуктових наборів за собівартістю. Щоправда, поки що тестують таку функцію тільки у Дніпропетровській області, пишуть на офіційному сайті Rozetka.

Алгоритм дій дуже простий: АТБ буде формувати пакети з продуктами за мінімальною вартістю, кожен покупець зможе замовити один з трьох готових наборів різної цінової політики на Rozetka, а "Нова пошта" доставлятиме замовлення.

"Починаємо з пілота в Дніпропетровській області - за тиждень ми сподіваємося протестувати формат, зрозуміти наскільки те, що ми пропонуємо, підходить людям, чи будуть вони користуватися такою пропозицією", − розповідає співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін.

Фото: rozetka.com.ua

Пакети різні - вартістю від 400 до 700 гривень. Туди входять: яйця, молоко, крупи, цукор, макарони, чай, фрукти та овочі, печиво, консерви, туалетний папір, мило та серветки.

Доставляти замовлення обіцяють протягом 3-5 годин з моменту його оформлення.

Якщо проєкт вподобають українці, то його планують запустити і в інших областях. А що? Звучить заманливо.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту