"Списки пасажирів літака, що впав, вже готує МЗС" - Володимир Зеленський

Фото: Facebook МВС України
Президент України заявив, що всі заходи, пов`язані з літаком МАУ, що розбився, тримає на особистому контролі.

Проти ночі 8 січня літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) розбився невдовзі після вильоту з аеропорту Імама Хомейні. За попередньою інформацією, на борту Boeing 737 було 180 пасажирів.

Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у Facebook заявив, що Міністерство закордонних справ готує списки пасажирів. Їх буде оприлюднено найближчим часом. Також повідомив, що на місці подій, в аеропорту Імам Хомейні, перебувають посол і консул України в Ірані.

Сам Зеленський через катастрофу літака МАУ у Тегерані терміново перервав поїздку до Оману і повертається до Києва. Зараз усі заходи тримає на особистому контролі.

Пошукова операція. Фото: rcs.ir

Також за дорученням Президента України Володимира Зеленського при РНБО України створено оперативний штаб у зв’язку з авіакатастрофою літака Boeing 737 авіакомпанії МАУ в Ірані.

До складу оперативного штабу увійшли прем'єр-міністр України, міністр закордонних справ України, міністр оборони України, міністр внутрішніх справ України, голова Служби безпеки України, голова служби зовнішньої розвідки України, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Керівництво оперативним штабом за дорученням Президента України здійснює Секретар РНБО України Олексій Данілов.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту