Співачка Alina Pash: Улюблена книга допомогла вижити в шоу-бізнесі

Час нашої зіркової колонки про літературні вподобання знаменитостей. Яскрава Alina Pash розповідає про свої улюблені книги: одна з них – дитяча й напівказкова, а друга – доросла і психологічно-практична.

"Розбійник Пинтя у заклятому місті" пояснює мій хуліганський характер

Моя улюблена дитяча книга через багато років після першого прочитання знайшла відображення в моїй творчості. 

У дитинстві мені читали цю напівказкову історію перед сном. Я жваво уявляла все, що там описано - в яскравих фарбах і образах. Пізніше з'ясувалося, що сам Пинтя - такий собі закарпатський Робін Гуд, герой місцевих легенд - існував насправді і був моїм далеким родичем. Це стало для мене великим подивом. А разом з тим - простим і логічним поясненням мого зухвалого, хуліганського, вибухового характеру. 

Тому не випадково свій дебютний подвійний альбом я присвятила саме Пинті. Фрагмент тієї самої дитячої казки відкриває мій дебютний альбом "Пинтя: Гори". Ми зробили з нього інтро, а пізніше й окрему анімацію до інтро разом з моєю подругою - талановитим аніматором Духовною Особою.

До слова, мій останній на сьогодні кліп - це відео на сингл з однойменною назвою "Pintea". Це ключова пісня в концепції всього альбому (мовою оригінала).

…I'mma Пинтя

Мене звати Пинтя

Bad boy, but герой

Yeah it's my grandpa…

І цим все сказано!

"Мова життя. Ненасильницьке спілкування": вчить, як виходити з конфліктів

Ця книга Маршалла Розенберга прийшла до мене в той момент, коли я зрозуміла, що конфліктів у моєму житті збільшилось. І навіть з близькими для мене людьми. А я дуже гостро почала на них реагувати, тому що зрозуміла: я - не підліток, вже подорослішала.

Мені хотілось знайти адекватне рішення деяким моментам у автора, який має цікавий і не надто складний стиль написання. Саме тому почала читати цю книгу.

Вибрала її саме англійською, тому що хочу підвищувати свій рівень здорової розумної англійської. Саме так виходить – я і вивчаю англійську, і для себе розвиваюсь. Кожне речення перечитую двічі. Це і робить процес читання, звісно, набагато довшим, але дуже легкозрозумілий до розуму. І зараз це моя настільна книга, яку постійно перечитую.

Звісно, в цьому світі можна взяти й покинути все і піти в ченці десь далеко в гори. І я реально думала, що до такого кроку можу дійти, якщо не знайду інші способи виходити з проблем та не з'ясую, як все-таки навчитись сприймати таких різних людей. Передусім у сфері шоу-бізнесу. А інколи, знаєте, як це складно порозумітися з людьми, які дуже гострі у своїх судженнях. Ця книга мені дуже допомагає.

Аліна Паш
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту