Співає, танцює та пише пісні - робот готується до туру зі своїм першим альбомом

Фото: скрін відео YouTube Georgia Tech Center for Music Technology

Робот-музикант - як вам такий поворот??

Гіл Вайнберг створив робота на ім'я Шимон. Він вміє співати, танцювати, писати тексти та мелодії, а також грати на марімбі. Зараз штучний інтелект готує свій перший музичний альбом та планує поїхати в турне на його підтримку, пише видання Futurity.

Гіл Вайнберг розповідає: "Я завжди хотів писати пісні, але я не вмію придумувати слова. Тепер мені з цим допомагає Шимон. Я більше джазовий музикант".

Робот створює треки на основі 50 тисяч текстів джазових пісень, року та хіп-хопу. Творець Шимона розповів, як відбувається створення треків: спочатку роботу дають тему для пісні, а потім він пише до неї текст. Іноді професор допомагає Шимону створювати до них мелодії.

Зараз Шимон виступає в групі разом зі звичайними музикантами. А вже навесні виходить альбом "Shimon Songs", куди увійде 10 пісень. Ось одна з них.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту