Співвласниця видавництва, яке подарувало Зеленському "Політику для початківців", пояснила, що це було

Під час Книжкового Арсеналу продавці стенду #книголав подарували президенту книгу, яка розвеселила його (нижче - відео) і багатьох користувачів соцмереж. Ми поспілкувалися зі Світланою Павелецькою, аби дізнатися, що це було: жарт чи звичайний презент? А також з'ясували, про що ця книга.

- Світлано, в чиїй дотепній голові народилася ця ідея?

- Президент був на Арсеналі та опинився біля нашого стенду. Дівчата (продавці видання #книголав. - Ред.) вирішили, що хочуть передати подарунок. У Володимира двоє дітей. А книга "Політика для початківців" - наш новий дитячий бестселер.

- Що ви цим хотіли сказати?

- Як і будь-якою книгою - читати важливо, дізнаватися нове ніколи не пізно.

- І як вам реакція президента?

- Він відреагував з радістю. Як же ще реагувати на подарунки? 😊

- А які б книги ви подарували колишнім президентам України?

- У нас багато відмінних книг. Ніколи не була б зайвою "Мандрівка Україною" - щоби пам'ятали, яка у нас прекрасна країна. Потім у нас красива Біблія. Новий український нон-фікшн Дмитра Кулеби - "Війна за реальність". І напевно, "Будинок, в якому..." Міріам Петросян.

Вийшов би набір про цінності, реальності, країну і про те, до чого призводить закрита система...

А ще у видавництва "Основи" є чудовий кримінальний кодекс! 😉

Про що "Політика для початківців"

Книжка у зрозумілій формі розкаже юним читачам про правління у країні, політичну систему, ідеології та ще багато цікавого.

Зміни в нашій державі викликають чимало запитань у найменших. "Політика для початківців" стане справжнім інформаційним довідником, який допоможе батькам пояснити дитині про такі непрості речі як: права людини, свободу слова, фемінізм, вибори та голосування.

Більшість батьків вважають тему політики досить складною для розуміння дитини. А коли дитина підростає, то не розуміє базових речей, які відбуваються у її країні. "Політика для початківців" допоможе пояснити дітям ці важкі, на перший погляд, визначення і терміни.

Окрім пояснень та цікавих діалогів, у книжці є окремий словник із найпоширенішими визначеннями.

Олексій Сисоєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту