Співзасновник "Океану Ельзи" - про політичну кар'єру Вакарчука: "Не можна сидіти на двох стільцях одночасно"

Фото: chess.lviv.ua
"Йод" додзвонився до Павла Гудімова, який прокоментував новий "похід" лідера ОЕ до Верховної Ради.

Вакарчук оголосив, що йде в політику. Наскільки цей крок Святослава може бути небезпечним для гурту, ми поцікавилися у колишнього учасника та одного із засновників "Океану Ельзи" Павла Гудімова.

"Або ти йдеш у політику, або залишаєшся в музиці"

- Як показує життя, у всьому має бути баланс, не можна сидіти на двох стільцях одночасно, - каже Павло. - І ти повинен визначитися: або ти йдеш в політику, або ти залишаєшся в музиці. Не можна служити двом богам водночас. Щось одне обов'язково стає хобі.

Першого разу, коли Слава увійшов до Верховної ради, він врешті-решт визначив для себе, що він перш за все музикант - і склав депутатські повноваження. Зараз, мабуть, усе інакше.

"Доля групи повністю залежить від Слави"

Фото: Ya Gallery

- Але якщо Вакарчук вирішить присвятити себе політиці, а ми всі розуміємо, що це затягне його з головою, що ж буде з групою?

- Зараз важко сказати. У "Океану Ельзи" сьогодні дуже активна концертна діяльність. Тільки в Києві у травні три великих концерти. Але я впевнений, що доля групи повністю залежить від Слави.

Можливо, інші музиканти це підсвідомо розуміли вже давно, тому багато хто зробив свої власні проекти. Як свого часу і я. Кожен знаходиться в активному пошуку.

Я пішов з "Океану Ельзи", страшно сказати, як давно - 14 років тому. І пішов, тому що захотів займатися іншими речами, мені набридло скакати по сцені. Я втратив інтерес до неї. І весь час запитував у Вакарчука: "Звідки ти береш енергію?" Ви знаєте, у нього ж енергії безодня! І він всю її витрачав на музику.

"Україна може показати себе світу в креативі"

- Сьогодні прийшов час вкладати її в інші речі?

- На мою думку, люди, які сьогодні йдуть у політику і хочуть впливати на ситуацію в країні, повинні розуміти, що це супервідповідальна справа. А в особі Вакарчука це ще й відповідальність перед своїми слухачами, перед групою і перед суспільством. Зараз точно не час для експериментів.

Тому я бажаю Славі в його нинішній меті відчути відповідальність, бути більш впертим в діях та ідеях.

Україна може показати себе світу в креативі. Культура - це наше все. Бачите, вже і політика стає артистичною. І якщо в подальшому парламент наповниться людьми творчими та креативними, буде дуже добре. А інакше ніяк, тому що все може триматися лише на культурі.

Матерiали по темi
"Голос" Слави: як соцмережі відреагували на похід Вакарчука в політику
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту