Співзасновник Вікіпедії запустив свою соцмережу

Фото: Wikipedia
Вона позиціонується як альтернатива Facebook і Twitter.

Джиммі Вейлс, співзасновник "Вікіпедії", запустив свою соцмережу. Назвав її WT: Social та каже, що це своєрідна альтернатива Facebook і Twitter. Там можна ділитись посиланнями, обговорювати їх, як і у всіх інших соцмережах, пише Engaget.

Але особливість WT: Social - те, що там немає алгоритмічної стрічки, усі публікації ранжуються за датою додавання. Ще одна новизна цієї соцмережі те, що у неї немає реклами, а монетизація відбувається завдяки пожертвам. Наприклад, щоб зареєструватись там, потрібно мати особливе запрошення або ж пожертвувати 13 доларів на місяць чи 100 доларів на рік. Але в майбутньому реєстрацію планують зробити безкоштовною.

Соцмережу запустили ще місяць тому, зараз її аудиторія - 50 тисяч користувачів. 

Джиммі Вейлз поділився своїми мріями та, виявляється, його мета - 50-500 млн зареєстрованих користувачів. Ну що ж? Залишається тільки побажати успіхів.😉

Матерiали по темi
Facebook створив нову платіжну систему Facebook Pay
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту