Спорт робить нас розумнішими, - дослідження вчених

Фото: Unsplash by bruce mars
Стереотип про те, що фізично розвинені люди – не дуже інтелектуально розвинені – розвінчано.

Так-так, забудьте про думку, що професійний спортсмен не відрізняється особливим інтелектом. Це міф! Великомасштабне дослідження німецьких вчених довели геть протилежне. Фізичні навантаження неабияк впливають на функціонування нашого мозку, пише МедикФорум.

Фото: Unsplash by Chander R

Думки про те, що регулярні заняття спортом впливають на наш мозок ширяться давно. Але як саме? До цього вчені не доходили. Але от німецькі дослідники взялись за це питання серйозніше та, здається, знайшли відповідь. Їх численні дослідження показали, що фізичні навантаження знижують ризик старечого недоумства, послаблюють симптоми депресії та загалом позитивно впливають на функції мозку.

Фото: Unsplash by bruce mars

Група німецьких вчених організували експеримент. Вони запросили групу здорових людей, яким провели МРТ та різні фітнес-тести. Висновки цього реально здивували вчених. З’ясувалось, що кращі результати у спортивному тесті, швидка ходьба пішки протягом 2 хвилин, показали ті ж самі піддослідні, які показали кращі результати у когнітивних тестах.

Матерiали по темi
Вчені навчилися омолоджувати людей на два з половиною роки
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту