США будуть відмовляти у візі вагітним жінкам

Photo by John Silliman on Unsplash
Це крок, спрямований проти принципу, який дозволяє будь-якій людині, що народилася в Штатах, отримати американське громадянство.

На сайті Федерального реєстру США опубліковано офіційний документ, який закріплює нові візові правила. У нього, зокрема включили правило, згідно з яким вагітним жінкам можуть відмовити у видачі американської візи. Це ще один захід Дональда Трампа, спрямований проти права землі - принципу, який дозволяє будь-якій людині, що народилася в США, отримати американське громадянство, пише 34travel.me.

Тепер туристкам можуть відмовити в туристичній візі, якщо представники консульства дійдуть до висновку, що жінки їдуть у країну на пологи. Проте безпосередньо питати про вагітність заборонено. Правило не стосуватиметься тих, хто збирається народжувати в США за медичними показаннями. У такому разі потрібно буде довести, що для цього є необхідні фінанси.

"Ця зміна направлено на усунення ризиків національній безпеці та правозастосування, пов'язаних з "пологовим туризмом". Вони включають в тому числі злочинну діяльність", - пояснив представник Держдепартаменту.

Нові візові правила набули чинності 24 січня.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту