Стадіон так стадіон (дуже красивий футбольно-географічний тест)

Увага! Всередині багато класних фото з пейзажами найнезвичайніших куточків планети, де люди грають у футбол. Чи зможете визначити: в якій країні розташований той чи інший футбольний майданчик?

Цього тижня із "зимової сплячки" пробуджується найпопулярніший у світі вид спорту - після 3-місячної перерви поновлюються матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Буде цікаво!

Хоча насправді така тривала перерва - це більше данина традиції, а не життєва необхідність підлаштовуватися під примхи природи. У футбол навчилися грати скрізь і цілий рік, а футбольні поля можна зустріти у вкрай важкодоступних місцях планети.

У нашому традиційному тесті дня пропонуємо вам спробувати вгадати за фото: в якій саме країні світу розташоване те чи інше футбольне поле? Буде непросто, але дуже красиво!

Почнемо?

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту