Фото: DTF

Стаканчик з-під кави, фотограф на бенкеті та інші кіноляпи "Гри Престолів", які змушують нас задуматися

У четвертій серії "Гри Престолів" у кадр потрапило горнятко з-під кави "Starbucks". Але це не єдиний "ляп" серіалу, від якого стає і смішно, і трохи ніяково.

Четверта серія "Гри Престолів" здивувала фанатів не тільки моторошною темрявою всіх сцен у кадрі, а й одним явно зайвим предметом, який з'явився на столі під час бенкету головних героїв.

На 16-19 хвилині серії, у сцені, коли Тормунд розхвалює Джона Сноу, смачно розливаючи по кімнаті вино, на столі дивним чином опинився зовсім нехарактерний для часу серіалу предмет - пластиковий стакан з-під кави.

Його помітили фанати на загальному плані кімнати, де бенкетували головні герої; на близькому плані горнятка вже не було, повідомляє DTF.

"І після Великої війни вони відзначили перемогу, розпиваючи найкращу каву у Вестеросі", - коментує кіноляп глядачка серії.

"HBO витрачає мільйони на кожен епізод, і все зіпсувала одна чашка кави. Схоже, Дені не отримала нагадування про те, що краще використовувати багаторазові чаші", - сміється інший глядач епізоду.

І поки одні фанати дивуються, як HBO допустили такий явний ляп у своєму серіалі, інші нагадують, що це відбувається далеко не вперше.

"Йод" пропонує підбірку кіноляпів, які допустили творці серіалу впродовж усіх його сезонів.

Спойлер - там були і труби, і фотоапарат, і навіть пальці, що відростають час від часу ?. 

Фото: www.nova-lan.ru

Це кадр з торговельного містечка Кварт. Мабуть, це місто настільки розвинуло свої торговельні зв'язки, що навіть підписало "партнерку" з трубопрокатним заводом із майбутнього. Інакше звідки на його сходинках такі прекрасні поручні.

Фото: www.nova-lan.ru

А це сцена, коли Ар'ї демонструють небезпечних злочинців. Певно, це дуже виховані та слухняні крадії, адже тоді незрозуміло, як з таким засувом можна не втікти. 

Фото: www.nova-lan.ru

А це - той самий Смердючка, якому Рамсі Болтон відрізав палець ще у перший день знайомства. Але у Теона, швидше за все, є чудодійна здатність до миттєвої регенерації, інакше як пояснити те, що палець то з'являється, то знову зникає з його руки у наступних сценах з Рамсі.

Фото: www.nova-lan.ru

Всі ж пам'ятають, що у Бездоганних немає дружин?

Фото: www.nova-lan.ru

Нічого дивного, просто фотограф переглядає свої знімки на практично середньовічному бенкеті. Мабуть, робив репортаж зі святкування для Фейсбуку ?. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту