Стали відомі подробиці нового сезону "Світу навиворіт"

Дмитро Комаров продовжує підкорювати Бразилію.

4 вересня на 1+1 виходить перша серія нової частини подорожей Дмитра Комарова у програмі "Світ навиворіт".

Ведучий продовжить відкривати віддалені куточки Бразилії, не змінюючи своєму головному принципу - більше екстремальних умов і несподіваних відкриттів. Але на цей раз Дмитру належить здивувати глядачів: знімальна група вирушить у тижневу подорож джунглями у пошуках одного з найбільш ізольованих древніх племен у світі - яномамі.

Ведучому доведеться пропливти на човні понад 500 кілометрів річками Амазонії, щоб дістатися до місця проживання племені - кордону Венесуели й Бразилії.

Головною особливістю експедиції стане те, що Комаров частково повторить маршрут легендарного Жака-Іва Кусто. Він зустрінеться з людиною, яка особисто допомагала французу з його дослідженнями. Також у програмі покажуть будинок, де зупинявся Кусто і розкажуть більше про його особистість.

Нові випуски з глибин Амазонії виходитимуть щосереди о 22:45.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту