Стало відомо, де відбудеться Євробачення 2021

Фото: Instagram eurovision
Учасники конкурсу залишаються ті ж самі, що і цього року. Але муситимуть змінити пісню.

Ввечері 16 травня у Роттердамі провели онлайн-концерт Євробачення 2020. Він об`єднав у віртуальному форматі усіх учасників цьогорічного пісенного конкурсу, адже звичний усім "живий" концерт скасували через пандемію коронавірусу.

Також під час онлайн Євробачення оголосили місце, де відбудеться Міжнародний пісенний конкурс 2021 року - це Роттердам, Нідерланди. Там само, де мав відбутись цього року.

Родзинкою Євробачення 2020 онлайн-формату стало виконання хіта "Love Shine а Light" рок-гурту Katrina and the Waves з Євробачення-1997. Його заспівали усі учасники зі своїх домівок.

Додамо, що для Євробачення 2021 склад учасників залишається незмінним. Щоправда, організатори оголосили про те, що пісня має бути нова. 

Україну представить гурт Go_A, який переміг у Національному відборі. Гурт заявив, що напише декілька пісень для Євробачення 2021, але "ту саму" обиратимуть люди.

А тепер - дивіться повну версію онлайн-концерту Євробачення 2020.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту