Стало відомо, хто екранізує три новели Стівена Кінга

Фото: publicdomainpictures.net
Письменник продав права на екранізацію кожної за 1 долар.

Три з чотирьох новел збірки Стівена Кінга If it bleeds ("Якщо воно кровоточить") будуть екранізовані найближчим часом. Як повідомляє Salt, Кінг продав права на екранізацію кожної новели за 1 долар.

Один долар - це символічна цифра для подібних угод. Такі продажі дозволяють Кінгу управляти процесом зйомок і вносити свої зміни до фільмів.

Невелика повість Mr. Harrigan's phone ("Телефон містера Харріган") розповідає про спілкування підлітка з покійним сусідом, яке відбувається за допомогою мобільного телефону. На основі новели знімуть проєкт для Netflix, продюсером якого стане Райан Мерфі - творець серіалу "Американська історія жахів".

Права на екранізацію оповідання Rat ("Щур") купив актор Бен Стіллер, який виступить як режисер, а також зіграє головну роль. У центрі історії - письменник-невдаха Дрю Ларсон. У пошуках натхнення він вирушає в сімейний будиночок в лісі, де укладає фатальну угоду зі щуром.

Фільм за третьою повістю The life of Chuck ("Життя Чака") зніме режисер Даррен Аронофскі, відомий за картинами "Реквієм за мрією" і "Чорний лебідь". Він розповість про 39-річного Чарльза Кранца, який помирає від пухлини головного мозку.

Права на останню новелу зі збірки Let it bleed ("Нехай стікає кров'ю") поки ніхто не придбав. За чутками, їх може купити канал HBO.
Головна героїня історії - приватний детектив Холлі Гібні, яка за сумісництвом є ясновидицею. Дівчина дізнається про вибух в школі і вирішує провести власне розслідування, оскільки незадоволена офіційною версією.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту