Стало відомо, скільки коштуватиме щеплення від коронавірусу

Фото: Arek Socha, Pixabay

Вартість американської вакцини від коронавірусу може скласти 50-60 доларів за курс щеплень - це близько 25-30 доларів за ін'єкцію, пише Афиша Daily з посиланням на джерела Financial Times.

Така ціна - у вакцини біотехнологічної компанії Moderna. Подібна вартість препарату розрахована на жителів США й інших країн з високим рівнем доходу серед населення.

Інші підприємства, які розробляють вакцину, збираються продавати її дешевше. Наприклад, американська компанія Pfizer і німецька BioNTtech, які минулого тижня домовилися з владою США про постачання 100 млн доз, оцінили свої вакцини в 19,5 долара за дозу. Британсько-шведська компанія AstraZeneca виставила ціну в 3-4 долари.

Нагадаємо, за оцінками експертів, саме Moderna є найближчою до того, щоб першою почати поставки готової вакцини від COVID-19.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту