Стало відомо, як принц Чарльз переносить коронавірус: "Він не припиняє роботу з дому"

Фото: instagram.com/theroyalfamily
Незважаючи на те, що спадкоємцю престолу 71 рік, його симптоми незначні.

25 березня британський палац офіційно підтвердив, що принц Чарльз заразився коронавірусом. 71-річний спадкоємець британського престолу входить у групу ризику, але почувається добре, пише Salt.

Зараз принц разом з дружиною герцогинею Каміллою знаходиться в замку Балморал і продовжує займатися роботою. Камілла вже здавала тест на коронавірус, але результат виявився негативним. За даними джерел зарубіжної преси, подружжя ізолювалося, щоб уникнути зараження.

"Вони обидва самоізолювалися, Камілла дотримується рекомендацій медиків, поки Чарльз відновлюється. Його помічники кажуть, що він у доброму гуморі і не припиняє роботу з дому", - зазначають джерела.

Після того, як у Чарльза запідозрили коронавірус, він припинив зустрічі з іншими членами королівської сім'ї. Але джерела стверджують, що вони продовжують регулярно спілкуватися телефоном і обговорюють ділові питання:

"Принц Чарльз не хоче привертати до себе багато уваги. Він розуміє, що в світі тисячі людей страждають від цього вірусу - деякі набагато важче переносять хворобу, ніж він".

Королева теж відчуває себе добре - останнього разу вона бачилася зі своїм сином вранці 12 березня, але, судячи з усього, тоді Чарльз ще не був заражений коронавірусом.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту