Стало відомо, які напрямки відпочинку українці найактивніше "гуглять"

Photo by Serdar Dincer on Unsplash
До рейтингу потрапили і закордонні курорти, і вітчизняні маршрути.

Літо в розпалі, і все більше людей цікавиться питанням, куди поїхати у відпустку. Тож народ все частіше шукає інформацію про відпочинок в інтернеті. В Google Україна проаналізували пошукові запити вітчизняних користувачів зі словами "отдых в .../відпочинок в ..." за останні 3 місяці. Таким чином, з'ясували, про які країни і курорти найчастіше запитують українці.

Так, вже котрий рік поспіль найпопулярнішим напрямком для відпочинку за кордоном залишається Туреччина. Трійка лідерів не змінилася з минулого року – на другому місці за популярністю - Єгипет, а на третьому - Болгарія.

У порівнянні з минулим роком, у першій десятці два новачки - Чорногорія та Іспанія. У цілому "гаряча десятка" зарубіжних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає так:

 1. 1Туреччина
 2. 2Єгипет
 3. 3Болгарія
 4. 4Грузія
 5. 5Кіпр
 6. 6Греція
 7. 7Чорногорія
 8. 8Хорватія
 9. 9Туніс
 10. 10Іспанія.

Українські курорти також користуються великою популярністю, і це підтверджує кількість запитів. Цього року користувачі найчастіше шукали варіанти відпочинку у Бердянську, Карпатах і Одесі. А повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні така:

 1. 1Бердянськ
 2. 2Карпати
 3. 3Одеса
 4. 4Кирилівка
 5. 5Затока
 6. 6Генічеськ
 7. 7Лазурне
 8. 8Крим
 9. 9Залізний Порт
 10. 10Урзуф.
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту