Стало відомо, які університети випускають найбільше у світі багатіїв

Photo by Good Free Photos on Unsplash
У міжнародний рейтиг увійшло лише три виші за межами США.

За даними рейтингу Wealth-X, Гарвардський університет випускає найбільшу кількість багатих студентів у порівнянні з іншими вишами світу, пише osvitoria.media.

“Гарвард значно випереджає інші виші за кількістю випускників із надвисоким рівнем доходів. Майже 80% з них власноруч створили свої статки”, — йдеться у звіті дослідників.

Як наголошують, кількість випускників Гарварду, яких вважають дуже заможними, перевищує 13 тисяч осіб. На другому місці рейтингу Стенфордський університет, на третьому — Університет Пенсильванії.

Ці три університети займають перші місця не тільки в рейтингу США, а і в світовому. В останній увійшли тільки три вищі навчальні заклади за межами Сполучених Штатів — британські Кембриджський і Оксфордський університети, а також французька бізнес-школа INSEAD.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту