За традицією у перший знімальний день після першого відзнятого кадру режисер разом з членами групи розбили на щастя тарілку.

Кіноальманах "Дикі" на "1+1": понад 50 образів на двох і гумор поза жанром

Режисер-постановник проєкту - Руслан Ханумак.

Незабаром на "1+1" слід очікувати новий гумористичний проєкт від студії "Квартал 95". Це кіноальманах "Дикі", що складається з декількох замальовок на популярні у суспільстві теми. Однак глядач подивиться на них під іншим кутом.

Режисером, сценаристом та виконавцем головної чоловічої ролі у короткометражках став Руслан Ханумак

- Наш проєкт складно загнати в якісь жанрові рамки. Він скоріше схожий на кіноальманах, ніж на класичне скетч-шоу. А взагалі, мені хочеться, щоб глядач сам, коли побачить наш проєкт, вирішив, що це за жанр. Але повірте, нічого подібного на українському телебаченні ви ще не бачили, як би самовпевнено це зараз не звучало, - розповів Руслан Ханумак.

За словами авторів, ідея створення такого проекту у них з'явилася три роки тому, а пілотний випуск вони зняли у липні 2018 року.

- Ми довго виношували наше дітище, і, нарешті, час для його народження, точніше створення, настав, – каже актор і сценарист Ельдар Кабіров.

Головні жіночі ролі в скетчах виконає зірка "Папіка" Дар'я Петрожіцкая. В епізодичних ролях глядачі побачать Михайла Кукуюкк, Євгенія Ковирзанова, Ніну Антонову, Олександра Миронова, Арама Арзуманяна та інших.

- У проекті будуть герої, які з'являться відразу в декількох скетчах. Всього ж на двох з Ельдаром у нас близько 50 персонажів, – сказал Ханумак.

Над сценарієм працювали автори студії "Квартал 95", під чуйним керівництвом продюсера і режисера Андрія Яковлєва ("Свати", "Папік").

Матерiали по темi
Один з керівників студії "Квартал 95" Андрій Яковлєв - про "Слугу народу", "Папіка", "Сватів" і "Чорнобиль"

Перша частина зйомок "Диких" триватиме до кінця липня, зйомки другої частини пройдуть в зимовий період.

- Ми хочемо, щоб в кадрі у нас все було натурально і красиво, тому максимально намагаємося знімати на натурі з використанням яскравих декорацій і локацій, – сказав режисер

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту