Фото: @pantone

Став відомий наймодніший колір 2020 року (фото)

Він безпосередньо пов'язаний з природою.

Pantone - інститут, який диктує моду на кольори у світі, -  визначив,  які барви будуть у тренді у сезоні весна-літо 2020 року.

Ними виявилися 16 відтінків, що пов'язані з "природою, спокоєм і комфортом", передає Inspired.

Наступного року перевагу варто надавати "кольору океану" - себто відтінкам синього, зеленого та бірюзового. 

Крім океанського забарвлення, у моді будуть більш агресивний вогняно-червоний (Flame Scarlet) та шафрановий (Saffron) кольори. До них додасться палітра пастельно-рожевих відтінків, якими радять оформлювати дизайн приміщень.  

"Мода часто є показником того, що відбувається у світі та навколо нас. З точки зору колористики та дизайну, всепоглинальний блюз має бути замінений більш спокійним варіантом. Йдеться про те, щоб дійти до певного балансу у світі. Ми хочемо експресії, тому виводимо на позиції лідера "пекельні кольори". Але водночас ми розуміємо, що потрібні хвилини спокою, щоб компенсувати всю суєту, що відбувається у світі навколо нас", - прокоментувала вибір Pantone його виконавчий директор Леатріс Ейсман. 

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту