Ставте на Свинарчука: як розбагатіти на дебатах за допомогою букмекерів

Також можна зробити ставки на результат виборів і відсоток голосів, які отримають кандидати в президенти 21 квітня.

Перед другим туром виборів і дебатами кандидатів у президенти України, що йому передують, особливо азартні "політичні вболівальники" можуть зробити спробу розбагатіти. Букмекерські контори приймають ставки на різні події навколо виборів. Рекламувати контори не будемо, але ці ставки нескладно знайти через пошукові системи.

Є ставки кумедні. Але якщо хочете ризикнути своїми грошима - ризикуйте. Наприклад, є така: заспіває Святослав Вакарчук пісню перед початком дебатів у прямому ефірі по ТБ? Коефіцієнт - 10.00. Але на те, що не заспіває, ставки не приймаються.

Зате цілком реально заробити, поставивши на слово або словосполучення, яке обов'язково скаже хтось із двох кандидатів під час завтрашніх дебатів. Ось, ці слова, і коефіцієнти на них:

Свинарчук - 1.05

Майдан - 1.10

Томос, Путін - по 1.12

Бізнес в Росії, маріонетка, Слуга народу - по 1.50

Янукович - 1.55

Агент Кремля - ​​1.70

Клоун - 2.50

Порохобот - 6.00

Також на повному серйозі приймаються ставки на таку подію: хто буде грати Володимира Зеленського (не замінить, а саме буде грати Зеленського-президента) в "Вечірньому Кварталі" після його перемоги на президентських виборах 2019 року. Фаворит - Юрій Крапов - коефіцієнт 2.00. Непогані котирування на кандидатури Олександра Пікалова та Степана Казаніна - по 4.00. Євген Кошовий "потягнув" на коефіцієнт 5,00. Аутсайдер - Олена Кравець. Ну, а раптом? Це ж гумор. Тим паче, коефіцієнт просто неймовірний - 20.00!

Юрій Крапов - фаворит на роль... Зеленського.

Щодо серйозних ставок, то вони красномовні: на перемогу Володимира Зеленського коефіцієнт 1.14, на перемогу в другому турі Петра Порошенка - 4.70.

І ось ще двы показових події, на які приймаються ставки. Зеленський набере більше 63.5% голосів: так - 1.72; ні - 2.00. Порошенко набере більше 35.5% голосів: так - 1.91; ні - 1.80.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту