Стів із "Беверлі-Гіллз" Йен Зірінг: "Ми отримали унікальний шанс переграти минуле"

Блондин-веселун з культового серіалу дев'яностих собі не зраджує - багато жартує з інших, себе та тенденцій часу.

Він виглядає так само круто та свіжо, як той багатенький старшокласник Стів з каліфорнійської школи, за яким упадали дівчата і в фільмі, і по той бік екрана. І це при тому, що акторові Йену Зірінгу цьогоріч виповнилося 55 років. Схоже, що секрет його вічної молодості - у фірмовому почутті гумору. Про вміння посміятися із себе та про те, чи легко погодився грати в новому "БГ90210" - Йен ексклюзивно для "Йоду".

Це сюрреалістично, аж дрижаки пробирають

- Йене, ми ставили це запитання дівчаткам, Торі Спеллінг і Дженні Гарт, тепер добралися і до вас. Не можна не помітити, що упродовж усього нового серіалу ви висміюєте свою репутацію і образ, який складався роками. Для вас це своєрідний спосіб очищення?

- Ну, не знаю, наскільки це очищення, швидше ностальгія. Було здорово знову отримати можливість працювати з моїми друзями, гуляти по знімальному майданчику у кафе "Персикова кісточка", обертатися і бачити, що всі мої партнери по команді разом зі мною - це, можна сказати, навіть сюрреалістично. Просто дрижаки пробирають. 

Мені здавалося, ніби час пішов назад, і ось я знову тут, повернувся до людей, з якими починав спілкуватися 29 років тому.
Фото надано CBS Studios International / © Shane Harvey/FOX

- Так, це справді дивовижно. Тим цікавіше дізнатися, скільки разів ви сказали творцям нового серіалу "ні" перед тим, як погодитися на зйомки? І що змінило вашу думку?

- Моя перша відповідь була: "Мені цікаво". Я ніколи не казав категоричне "ні." Потім я виявив деяку обачність, щоб з'ясувати, що саме замислюється. А далі, щойно ми всі переконалися в тому, що планується, і опинилися на борту, мова пішла про розробку шоу. Про те, щоб спроєктувати його таким чином, аби кожен з нас залишився вірним собі. І в той же час, щоб це відповідало тому, чого ми досягли в дев'яності. Думаю, це вкрай чесно по відношенню до всіх.

Почуття гумору можна продемонструвати тільки, коли ти в безпеці

 - У вашому персонажі багато гумору, по відношенню до себе самого насамперед. Скільки в цьому вашої ідеї, вашого особистого внеску, а скільки було написано іншими людьми?

- Я б сказав, що це хороший внесок кожного. Але зрештою те, що виходить з наших вуст, має бути правдиво по відношенню до наших персон. Нам як акторам подобається жартувати, у нас чудове почуття гумору, яким ми намагаємося наповнити й наших персонажів на екрані. Приємно, що це дозволяє нам продемонструвати справжнє взаєморозуміння, яке у нас дійсно є одне з одним. Саме це дає можливість висміювати інших і себе.

Але це справді можливо тільки тоді, коли ви відчуваєте себе в цілковитій безпеці, в атмосфері, яка заспокоює та розслабляє. І я не думаю, що колись працював у сприятливіших умовах, ніж у "БГ90210", після дружби з цими людьми упродовж 30 років.

- Виходить, що ви граєте такий собі усереднений персонаж - чи то перебільшену версію себе реального, чи то придуману, але персоналізовану версію себе кіношного. Як це - грати так насмішливо?

- Це здорово. Неймовірна свобода. Коли я граю іншого персонажа, я віддаюся його характеру. Але коли я граю самого себе, я отримую від цього більше задоволення. Все-таки, як мені здається, я знаю Йена краще, ніж будь-хто інший. Тобто я вільний у тому, як втілювати персонаж.

Я можу дати глядачам його стільки, скільки захочу. Або, навпаки, натягти віжки, якщо мені здається, що його стає забагато. 

Це неймовірно - бути головним архітектором свого персонажа в серіалі.
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Men in Blue. #90210

Публикация от Ian Ziering (@ianziering)

Хотіли бути упевненими, що не споганимо те, що робили в 90-ті

- Що найбільше вас турбувало у повторній участі в серіалі?

- Насамперед це виняткова відповідальність - відродити щось таке знакове. Ми хотіли бути впевнені в тому, що не споганимо те, що робили в 90-х. І що поважаємо наших фанатів, а не сприймаємо їх як щось звичайнісіньке.

І ось ми придумали цю концепцію, в якій ми самі, тобто наші справжні особистості, збираємося разом і повертаємо серіал в ефір, долаючи певні труднощі - і життєві, і ті, які стосуються шоу.

Ми думаємо, що тут справді є з чим пограти. Але ми відчували великий тиск, щоби, повторюся, зробити це з повагою до минулого.

- Чому ви вважаєте, що саме зараз на часі повернути "Беверлі-Гіллз" у наше життя?

- Ну, всіх так лихоманить за ностальгічними речами. Різні перезавантаження йдуть в ефірі практично нон-стоп.

Якщо чесно, я завжди відчував, що у нас з "Беверлі-Гіллз, 90210" буде ще одне поява. Я не знав, що нам буде потрібно 19 років на те, щоби до цього прийти, але, думаю, дивлячись на те, що зараз відбувається на телебаченні та в кіно, це ідеальний час.

І я справді вірю, що ця концепція - новий погляд на те, від чого люди кайфували в минулому і продовжать кайфувати знову - також приверне нових глядачів. 

Тому що це свіжо, це поза часом. Але, безумовно, є трепет по відношенню до того, що ми робили в минулому.

- Тобто ви впевнені, що цей серіал - і для старих глядачів, і для нових, які не дивилися раніше "Беверлі-Гіллз"?

- Абсолютно, це і є наш задум.

- Як ви відчуваєте себе в цьому дивному міксі, де ви відтворюєте старе, але при цьому робите нове?

- Як я вже казав, мені здалося, що час буквально склався навпіл. І ось я вже займаюся тим, що робив у минулому. По суті, ми отримали унікальний шанс не просто переграти колишнє, а й зробити це оригінально, творчо.

Це, по суті, подвійний бонус. По-перше, мені пощастило від самого початку бути частиною цього. А по-друге, мені ще більше пощастило, що я знову став частиною команди, коли ми знову в ефірі.

Фото © Shane Harvey/FOX
Юлія Мамойленко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту