Стівен Кінг зі свого будинку зробить ретрит для письменників

Фото: Instagram stephenking
Останні роки господарі не жили в цьому будинку, але зараз оформили його як некомерційну організацію.

Містечко Бангор, в американському штаті Мен, з`являється у багатьох творах Стівена Кінга. Звісно, під іншими назвами, але автор зізнається, що змальовував свій "рідний куточок". Там розташований його великий будинок. Свій маєток Стівен Кінг хоче перетворити на ретрит для письменників, пише Rolling Stone.

Кінг з дружиною отримали спеціальний дозвіл від влади міста, щоб реорганізувати маєток у некомерційну організацію. За один такий сеанс ретриту, усамітнення для духовної та психологічної роботи над собою, там зможе одночасно побувати 5 авторів.

У будинку також планується запуск архіву робіт Кінга - доступ туди можна буде отримати за попереднім запитом.

Відомо, що у будинку сім`я не живе вже декілька років, але саме там Стівен Кінг створював свій роман "Воно". Надихнувся атмосферою містечка також на створення романів "Куджо", "Темна половина" і "Потрібні речі".

Матерiали по темi
Продається будинок Курта Кобейна. Там жив та застрелився музикант (фото)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту