Страшний сон для японців: в країні ввели 10-денні канікули через зміну влади

Фото: Pexels.com
А всі інші держави дивуються, чого ті плачуть.

Момент, який мав би колись настати, але не так швидко. Японцям призначили додаткові вихідні - 10 днів - які приурочили до зміни імператора в країні.

Східний народ не працюватиме з 27 квітня по 6 травня, коли в Японії офіційно змінюватиметься влада. У перший день травня на престол зійде син нинішнього імператора Акіхіто Нарухіто, який почне відлік новій династії Рейв.

І все би нічого, будь-який інший народ вже би танцював від щастя. Але не японці, які працюють 40 годин на тиждень та мають менше 10 днів відпустки на рік.

А що ж відбувається, наприклад, в Україні? Не 10 днів канікул, як багато хто мріяв, але теж нічого. Наприкінці місяця ми відпочиватимемо 4 дні - з 27 по 30 квітня. А тепер уважно. 

28 квітня - неділя - це Великдень. За нього нам дали офіційний вихідний у понеділок, 29-го. 30 квітня - вівторок - Кабмін вирішив теж зробити вихідним. Однак його доведеться відпрацювати у суботу 11 травня.

Поки все гаразд? Тепер далі по святах.

Не забуваймо, що вихідний також припадає на 1 травня. Тобто, виходить, ми відпочиватимемо вже 5 днів поспіль. Однак 2 травня доведеться вийти на роботу. А потім - знову відпочивати, тільки вже на 9 травня. І не забувати відпрацювати один квітневий вихідний у суботу 11 травня.

Фото: 24 канал

Хух. Сподіваємося, ви витримали. Вибачайте, але то не ми такі. То все Кабмін.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту