Страшний сон для японців: в країні ввели 10-денні канікули через зміну влади

Фото: Pexels.com
А всі інші держави дивуються, чого ті плачуть.

Момент, який мав би колись настати, але не так швидко. Японцям призначили додаткові вихідні - 10 днів - які приурочили до зміни імператора в країні.

Східний народ не працюватиме з 27 квітня по 6 травня, коли в Японії офіційно змінюватиметься влада. У перший день травня на престол зійде син нинішнього імператора Акіхіто Нарухіто, який почне відлік новій династії Рейв.

І все би нічого, будь-який інший народ вже би танцював від щастя. Але не японці, які працюють 40 годин на тиждень та мають менше 10 днів відпустки на рік.

А що ж відбувається, наприклад, в Україні? Не 10 днів канікул, як багато хто мріяв, але теж нічого. Наприкінці місяця ми відпочиватимемо 4 дні - з 27 по 30 квітня. А тепер уважно. 

28 квітня - неділя - це Великдень. За нього нам дали офіційний вихідний у понеділок, 29-го. 30 квітня - вівторок - Кабмін вирішив теж зробити вихідним. Однак його доведеться відпрацювати у суботу 11 травня.

Поки все гаразд? Тепер далі по святах.

Не забуваймо, що вихідний також припадає на 1 травня. Тобто, виходить, ми відпочиватимемо вже 5 днів поспіль. Однак 2 травня доведеться вийти на роботу. А потім - знову відпочивати, тільки вже на 9 травня. І не забувати відпрацювати один квітневий вихідний у суботу 11 травня.

Фото: 24 канал

Хух. Сподіваємося, ви витримали. Вибачайте, але то не ми такі. То все Кабмін.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту