Стрес на роботі можна знизити за допомогою флірту, - дослідники

Фото: Unsplash by Annie Spratt
Жарти та флірт між працівниками розряджають обстановку. Але між начальством та підлеглими їх краще уникнути.

Флірт на роботі допоможе знизити стрес. До такого висновку прийшли вчені з США, Канади та Нідерландів, повідомляють у звіті про дослідження.

Щоб в офісі було легко, весело та панувала здорова атмосфера, у працівників мають бути присутні жарти та ненав’язливий флірт. Між колегами така форма комунікації не просто прийнятна, а й потрібна, а от між керівництвом та підлеглими краще від такого утриматись. Також дослідники зазначають, що це не має зовсім нічого спільного з харасментом.

У дослідженні вчених взяли участь більше 1400 людей з різних кріїн світу. Їм запропонували різні ситуації на роботі та попросили відреагувати на них. До флірту вчені віднесли натяки, переглядання та компліменти. Кажуть, що саме ці знаки уваги поліпшують настрій, підвищують самооцінку та допомагають людям відчувати себе в безпеці. Більшість з учасників експерименту в усіх ситуаціях діяли саме за допомогою цих знаків.

Також автори роботи стверджують, що занадто суворі правила, на кшталт заборони дивитися одне на одного довше п’ятьох секунд, навпаки, створюють зайвий стрес.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту